Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Brave Kids - Warszawa, Wrocław, Puszczykowo, Łódź

| aktualizacja: 26.06.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
brave kids
Zapraszamy na projekt Brave Kids.
Spieszę poinformować, że 100 dzieci BRAVE KIDS jest już w Polsce i dzisiaj rozpoczyna pierwszy dzień warsztatowy w czterech miastach: Wrocławiu, Warszawie, Łodzi oraz Puszczykowie. Jednocześnie chciałam zapowiedzieć ich pierwsze występy, które odbędą się już jutro-środa, 26 czerwca, we wspomnianych czterech miastach. Będą to indywidualne pokazy 16 grup dziecięcych z różnych stron świata. 
 
Brave Kids – wystartował projekt
 
Pochodzą z najdalszych zakątków świata. Różni je niemal wszystko: miejsce, z którego pochodzą, język, którym się porozumiewają, kolor skóry, tradycje i zwyczaje. Połączy je sztuka. Przyjadą do Polski latem, aby w ramach programu edukacyjnego Brave Kids uczyć się siebie i od siebie nawzajem. Przyjadą, aby wspólnie stworzyć finałowy spektakl we Wrocławiu.
 
W tym roku w programie Brave Kids bierze udział setka dzieci z 16 grup artystycznych m.in. z Chin, Laosu, Ugandy, Zimbabwe, Kirgistanu, Izraela, Indii, Iranu. Ich indywidualne występy już w najbliższą środę (26 czerwca) zobaczą mieszkańcy Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Puszczykowa.
 
Dla większości młodych artystów Brave Kids będzie to pierwszy występ przed polską publicznością. Warto więc wesprzeć dzieciaki swoją obecnością i zobaczyć różnorodność ich kultur, zanim stworzą wspólne, międzynarodowe dzieło, które zostanie zaprezentowane podczas finału Brave Festival, 12 lipca 2013.
 
Harmonogram występów w p,oszczególnych miastach:
Wrocław: godz. 17:00, Ośrodek Działań Twórczych Światowid, ul. Sempołowskiej 54A
Warszawa: godz. 17:30, Centrum Promocji Kultury Praga Południe, ul. Podskarbińskiej 2
Łódź: godz. 12:00, Teatr Pinokio, ul. Kopernika 16
Puszczykowo: godz. 17:30, scena przed Biblioteką Miejską w Puszczykowie
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?