Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Brawa dla wykładowcy! Z dzieckiem w ramionach też można uczyć!

| aktualizacja: 15.05.2015 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Wykladowca z dzieckiem w ramionach kontynuuje wykład
fot. Facebook/Sarit Fishbaine
Studentka chciała wyjść z wykładu, bo jej dziecko zaczęło płakać. Maluszkiem zajął się wykładowca i stał się bohaterem mediów społecznościowych. "Chcemy więcej takich wspaniałych ludzi" - piszą internauci.
Wykładowca z 45-letnim stażem, dr Sydney Engelberg, psycholog społeczny z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie uważa, że żadna mama nie powinna musieć wybierać między zajmowaniem się dzieckiem a kontynuowaniem nauki. Pozwala  studentom przychodzić na  zajęcia z maluchami, ba! -  nie ma nawet nic przeciwko temu, by podczas zajęć mamy karmiły je piersią.

Przeczytaj także: Pierś do przodu - karmienie piersią w miejscach publicznych

Dzieci jak to dzieci - nie zawsze  są ciche jak myszki. Gdy jedno z nich zaczęło podczas zajęć  płakać,  Engelberg nie tylko nie przerwał wykładu, ale wziął je na ręce i uspokoił. Wiedział jak się za to zabrać. Jest ojcem czworga dzieci i doczekał się już pięciorga wnuków.

Polecamy także: Dlaczego płaczesz, skarbie?

11 maja zdarzenie opisała na Facebooku Sarit Fishbaine, córka wykładowcy. "Pokażcie mi innego profesora, który tak postępuje" - napisała i dodała, że jej tata jest najlepszy na świecie.

Zdjęcie Sydneya Engelberga trzymającego w ramionach  maca w śpiochach w gwiazdki natychmiast obiegło świat, a tato Sarit  stał się bohaterem mediów społecznościowych,  także w Polsce.

"Czapki z głów!, "To wspaniałe", "Potrzebujemy więcej takich ludzi" - piszą internauci zachwyceni tym ciepłym i w gruncie rzeczy zwyczajnym, a jednak niezwykle -  jak się okazuje - rzadkim gestem.

A jak młodym mamom studiuje się w Polsce? Możecie liczyć na jakiekolwiek ułatwienia? Czekamy na wasze komentarze.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?