Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Akpol/Britax Römer


kategoria:

Od 9 do 36 kg


Autor: Kasia Mach
Ocena:
0 ocen

Cena: 1398 zł
Opis produktu

Britax Römer Advansafix II SICT, Fotelik samochodowy dla dziecka

Fotelik Britax Römer Advansafix II SICT jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat, ważących od 9 do 36 kg. Dzięki wielopozycyjnemu mechanizmowi odchylania oparcia, fotelik zapewnia komfort dzieciom w każdym wieku.
Zagłówek z możliwością zmiany wysokości i pasy bezpieczeństwa z łatwą regulacją jedną ręką pozwalają dopasować fotelik do wagi i wzrostu małego pasażera. Fotelik jest wyposażony w 5–punktowy system pasów bezpieczeństwa dla dzieci ważących od 9 do 25 kg i 3–punktowy pas bezpieczeństwa wraz z systemem SecureGuard dla dzieci ważących od 15 do 36 kg .
Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne chronią przed uderzeniami bocznymi. Z kolei system Pivot Link i nakładki naramienne ograniczają ruch do przodu w czasie silnego uderzenia. Fotelik dostępny jest w 7 wariantach kolorystycznych. Istnieje możliwość dokupienia wkładki termicznej lub dodatkowego obicia do tego modelu. Wygodnym rozwiązaniem jest zdejmowany pokrowiec, bez konieczności demontażu pasów bezpieczeństwa, co pomaga utrzymać go w czystości.

Wymiary fotelika: W 72 cm x S 47 cm x G 54 cm

Gdzie można kupić: sklep internetowy akpolbaby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Britax Römer Advansafix II SICT, Fotelik samochodowy dla dziecka

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?