Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Zabawki do kąpieli


Autor: Karina
Ocena:
5 ocen

Cena: 32 zł
Opis produktu

Brother Max, Gąbka grzechotka

 Kolorowe zabawki do kąpieli Brother Max zostały zaprojektowane i opracowane przez terapeutów poznawczych, aby stymulowały interakcje i zachęcały najmłodszych do nauki oraz do samodzielnego mycia się lub z drobną pomocą starszego dziecka lub osoby dorosłej. Sprawdzanie temperatury Problemem każdego rodzica jest zapewnienie dziecku odpowiedniej temperatury wody do kąpieli. Tak więc, aby zapewnić dziecku bezpieczną kąpiel, zabawki do kąpieli Brother Max posiadają jasne, pomarańczowe kropki, które nie spełniają jedynie walorów estetycznych, aby zwiększyć zaangażowanie dziecka, ale także działają jako kontrola bezpieczeństwa, zmieniając kolor, jeśli woda jest zbyt gorąca!
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Gąbka grzechotka

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-15 20:06

Rewelacyjny

Bardzo fajny produkt, który sprawi, że dzieci nie lubiące kąpieli bardzo szybko ja polubia i będą zadowolone. Bardzo dobra jakość wykonania i wysoka jakość użytych tworzyw. Na plus czujnik temperatury wody dzięki.czemu woda nigdy nie będzie za zimna i za ciepła.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 15:47

Fajna gąbka

Gąbka jest wykonana z delikatnego materiału o wysokiej jakości. Maluch nie zrobi sobie nią krzywdy. Dzięki uchwytowi dziecko nie ma problemu ze wzięciem jej do malutkiej rączki i utrzymaniem. Dodatkowo atrakcją dla dziecka jest grzechotka, zabawa w wodzie staje się ciekawsza. Duży plus za czujniki które informują nas zmianą kolorów gdy woda jest zbyt gorąca. Świetnie się sprawdza na początku przygody z rodzicielstwem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 11:48

super

bardzo fajna zabawka i na pewno warta swojej ceny, opcja z czujnikiem gdy woda jest za gorąca przecudna szczególnie dla świeżo upieczonych rodziców. grzechocze, ładnie wygląda, dziecko ją uwielbia, także serdecznie polecam. kąpiel dzięki niej jest zabawą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:08

grzechotka

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-01-21 10:23

')

Bardzo fajna zabawka! Synek lubi oglądać kolorowe kuleczki we wnętrzu grzechotk. Duży plus za pomarańczowe kropki na raczce zabawki, które ostrzegają swoim kolorem, gdy woda jest za gorąca. Zabawka jest też swego rodzaju termometrem;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?