Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Zabawki do kąpieli


Autor: Karina
Ocena:
3 oceny

Cena: 32 zł
Opis produktu

Brother Max, Kąpielowa grzechotka do zakładania na rękę

Kolorowe zabawki do kąpieli Brother Max zostały zaprojektowane i opracowane przez terapeutów poznawczych, aby stymulowały interakcje i zachęcały najmłodszych do nauki oraz do samodzielnego mycia się lub z drobną pomocą starszego dziecka lub osoby dorosłej. Sprawdzanie temperatury Problemem każdego rodzica jest zapewnienie dziecku odpowiedniej temperatury wody do kąpieli. Tak więc, aby zapewnić dziecku bezpieczną kąpiel, zabawki do kąpieli Brother Max posiadają jasne, pomarańczowe kropki, które nie spełniają jedynie walorów estetycznych, aby zwiększyć zaangażowanie dziecka, ale także działają jako kontrola bezpieczeństwa, zmieniając kolor, jeśli woda jest zbyt gorąca!
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Kąpielowa grzechotka do zakładania na rękę

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-28 22:29

Polecam

Co prawda nie używaliśmy tej zabawki do kąpieli, ale świetnie się sprawdzała podczas zabaw. Jej kształt pozwolił na to, aby można ją było założyć na rączkę. Podczas ruchu grzechotała, dzięki czemu zachęcała do poruszania rączkami małego leniuszka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 11:55

ładne

fajna zabawka, ale nie lubię jej za względu na to , że po czasie używania nacieka woda do środka, wówczas mam wrażenie, że ta stara woda przedostaje się do nowej i ją zabrudza. wydaje mi się że namnażają się tam bakterie i jest to szkodliwe. wolę szczelne zabawki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:08

grzechotka

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?