Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Autor: Karina
Ocena:
2 oceny

Cena: 189 zł
Opis produktu

Brother Max, Lampka nocna Królik

Lampka nocna Brother Max  w kształcie królika jest niezwykle wszechstronna. Może być umieszczona w dowolnym miejscu. Może stać na półce lub wisieć na klamce drzwi lub na haczyku. Przemyślana konstrukcja pozwala również maluchom nosić lampkę. Lampka zapewnia małym dzieciom komfort i poczucie bezpieczeństwa, emitując delikatne światło w ich pokoju, idealne do snu, bez zbytniego oświetlania sypialni. Pomaga także rodzicom sprawować kontrolę nad swoimi pociechami bez zakłócania ich snu. Lampkę można ustawić w trybie pojedynczych kolorów lub na stopniową zmianę koloru – a co ciekawe, Królik pozostaje zimny w dotyku. Miękkie, miłe w dotyku wykończenie sprawia, że ​​lampka stanie się uroczą zabawką, która będzie cieszyć najmłodszych, a solidny materiał, z którego jest wykonana, sprawia, że ​​jest ona przyjazna dzieciom i dodatkowo odporna na upadki. Kiedy nie świeci, Królik ma łagodny, różowy kolor. W odróżnieniu od innych lampek nocnych Królik może być WŁĄCZONY i ładować się jednocześnie - bezcenne, gdy zapomnisz o naładowaniu lampki w ciągu dnia. Jest również wyposażona w użyteczną funkcję automatycznego włączania i wyłączania się w celu oszczędzania energii Lampka przy zgaszonym świetle ( w trybie nocnym) gaśnie po 30 minutach. Jednakże, jeśli światło zaświeci się w pokoju podczas tych 30 minut, to lampka automatycznie wyłączy się, a następnie rozpocznie półgodzinny cykl świecenia w momencie, gdy w pokoju ponownie zgaśnie światło. Akumulator, który można ładować jest wyjątkowo trwały i pozwala lampce pracować 12 godzin na jednym ładowaniu.
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Lampka nocna Królik

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 23:27

cacko

Ale cacko. Synek dostał ją na urodziny, zaskoczona jestem jak oryginalny jest to produkt. Naładowaliśmy lampkę w bazie dokującej i działa nieprzerwanie od kilku nocy, mimo że napisane jest tam, że będzie działała po jednym naładowaniu 12 godzin. Fajna zabawka i przydatna w nocy do oświetlenia pokoju!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-10 11:55

ok

Moja siostra ma identyczna lampeczkę. Może ona stać lub wisieć w dowolnym miejscu. Nie jest przywiązana kablem do gniazdka, co jest dużą zaletą. Dziecko może więc wziąć królika nawet do łóżka!!! Wykonana jest z miękkiego, przyjemnego materiału, który uwaga- nie nagrzewa się!!! Lampka jest więc bardzo bezpieczna dla dzieci;) Ma funkcję automatyczneggo włączania i wyłączania. Siostrzenica śpi z lampka, czasem wstaje w nocy siusiu własnie z nią- to jej prawdziwy nocny przyjaciel...;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?