Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Autor: Karina
Ocena:
3 oceny

Cena: 189 zł
Opis produktu

Brother Max, Lampka nocna Miś

Brother Max lampka nocna Miś przenośna i wisząca - jest niezwykle wszechstronna. Może być umieszczona w dowolnym miejscu. Może stać na półce lub można ją zawiesić na klamce drzwi lub na haczyku. Przemyślana konstrukcja pozwala również maluchom nosić lampkę. Lampka zapewnia małym dzieciom komfort i poczucie bezpieczeństwa, emitując delikatne światło w ich pokoju, idealne do snu, bez zbytniego oświetlania sypialni. Pomaga także rodzicom sprawować kontrolę nad swoimi pociechami bez zakłócania ich snu. Lampkę można ustawić w trybie pojedynczych kolorów lub na stopniową zmianę koloru – a co ciekawe, Miś pozostaje zimny w dotyku. Miękkie, miłe w dotyku wykończenie sprawia, że ​​lampka stanie się uroczą zabawką, która będzie cieszyć najmłodszych, a solidny materiał, z którego jest wykonana, sprawia, że ​​jest ona przyjazna dzieciom i dodatkowo odporna na upadki. Kiedy nie świeci, Miś ma łagodny, żółty kolor. W odróżnieniu od innych lampek nocnych Miś może być WŁĄCZONY i ładować się jednocześnie - bezcenne, gdy zapomnisz o naładowaniu lampki w ciągu dnia. Jest również wyposażona w użyteczną funkcję automatycznego włączania i wyłączania się w celu oszczędzania energii. Lampka przy wyłączonym świetle (w trybie nocnym) gaśnie po 30 minutach. Jednakże, jeśli światło zaświeci się w pokoju podczas tych 30 minut, to lampka automatycznie wyłączy się, a następnie rozpocznie półgodzinny cykl świecenia w momencie, gdy w pokoju ponownie zgaśnie światło. Akumulator, który można ładować jest wyjątkowo trwały i pozwala lampce pracować 12 godzin na jednym ładowaniu.
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Lampka nocna Miś

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 13:12

Oryginalana

Bardzo oryginalna lampka która wygląda inaczej niż wszystkie inne. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest że lampka sama gaśnie po 30 minutach od jej zapalenia się. Na jednym naładowaniu działa naprawdę bardzo długo więc wszystkim mogę ją polecić aczkolwiek cenę z bardzo wysoka

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 23:26

cacko

Ale cacko. Synek dostał ją na urodziny, zaskoczona jestem jak oryginalny jest to produkt. Naładowaliśmy lampkę w bazie dokującej i działa nieprzerwanie od kilku nocy, mimo że napisane jest tam, że będzie działała po jednym naładowaniu 12 godzin. Fajna zabawka i przydatna w nocy do oświetlenia pokoju!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Biegun
Joanna Biegun

2014-11-06 22:43

Cacko

Bardzo fajna lampka dla dziecka w kształcie misia! Jedna z fajniejszych zabawek jakie miałam okazję kupić dla mojego dziecka. Lampka bardzo pomogła mojemu synkowi oswoić się z ciemnością gdy kładzie się spać do łóżeczka – jest bardzo przyjemna w dotyku, a jej ciepłe światło jest o wiele lepsze od tego, które emituje zwykła lampka. Fajny jest również tryb ze zmienianiem kolorów oraz to, że lampka się nie nagrzewa. Nie trzeba się też martwić, że zbyt szybko się rozładuje, bo lampka sama się wyłącza gdy jest już jasno i można ją ładować też wtedy gdy jest włączona! Serdecznie polecam!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?