Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Autor: Karina
Ocena:
4 oceny

Cena: 33 zł
Opis produktu

Brother Max, Talerzyki Easy Hold

Talerzyki Easy Hold są zaprojektowane tak, aby oferowały wygodę mamie podczas dłuższych karmień oraz, aby zachęcić niemowlę lub dziecko do samodzielności podczas posiłków, a unikalny uchwyt okalający pomaga dzieciom w różnym wieku. Talerze są dobrej wielkości dla niemowląt i małych dzieci w okresie wzrostu i posiadają zgrabną krawędź, która umożliwia ​​łatwe zgarnięcie np. spadających z talerza warzyw. Talerze są również kompatybilne z przyssawką od Easy-Hold Weaning Bowl Set - zestawu miseczek ułatwiających karmienie po odstawieniu dziecka od piersi - zapewniając dobre rozwiązanie dla maluchów. Dostępne w kolorach uwielbianych zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki, oferowane są jako mieszany podwójny zestaw w kolorze czerwonym i limonkowym.
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Talerzyki Easy Hold

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 00:11

Polecam

Bardzo ładne talerzyki dostępne w różnych kolorach. Dzięki praktycznemu uchwytowi dobrze się z nich karmi. Dodatkowo są duże więc dziecko samo też może z nich pokarm jeść. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Można je używać w mikrofalowce. Dzięki temu podgrzewanie jedzenia jest prostsze i szybsze. Są wykonane z bezpiecznego i trwałego materiału.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-16 22:46

Polecam !!!

Talerzyki są wykonane z dobrej jakości plastiku, używamy ich od ponad roku i nadal są jak nowe. Podgrzewam jedzenie na nich w mikrofalówce.
Łatwo się je czyści.
Bardzo dobrze i wygodnie się karmi maluszka dzięki specjalnemu '' uszku'' za które się fajnie trzyma talerzyk.
W zestawie dwa talerzyki, ładne kolorystycznie.
Polecam !!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 12:27

super

bardzo fajne i kolorowe talerzyki, wykonane solidnie z dobrego i bezpiecznego dla dziecka tworzywa. Łatwe do chwycenia i dobrze wyprofilowane. Dosyc głęboki dlatego dobre do karmienia. dzięki uchwytowi dobrze się utrzymują w dłoni.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:19

talerzyki

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?