Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Autor: Karina
Ocena:
5 ocen

Cena: 33 zł
Opis produktu

Brother Max, Talerzyki Easy Hold

Talerzyki Easy Hold są zaprojektowane tak, aby oferowały wygodę mamie podczas dłuższych karmień oraz, aby zachęcić niemowlę lub dziecko do samodzielności podczas posiłków, a unikalny uchwyt okalający pomaga dzieciom w różnym wieku. Talerze są dobrej wielkości dla niemowląt i małych dzieci w okresie wzrostu i posiadają zgrabną krawędź, która umożliwia ​​łatwe zgarnięcie np. spadających z talerza warzyw. Talerze są również kompatybilne z przyssawką od Easy-Hold Weaning Bowl Set - zestawu miseczek ułatwiających karmienie po odstawieniu dziecka od piersi - zapewniając dobre rozwiązanie dla maluchów. Dostępne w kolorach uwielbianych zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki, oferowane są jako mieszany podwójny zestaw w kolorze czerwonym i limonkowym.
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Talerzyki Easy Hold

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 06:56

Ok

Talerze bardzo ładnie dobrane kolorystycznie mamy do wyboru kolor dla dziewczynek i kolor dla chłopców. Rozmiar również idealnie dobrany do naszych maluszków nie są ani za mamą Ani za duże stworzone idealnie dla dzieci. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów miseczki są odporne na zarysowania i dzięki temu dużo łatwiej utrzymać ich czystość

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 00:11

Polecam

Bardzo ładne talerzyki dostępne w różnych kolorach. Dzięki praktycznemu uchwytowi dobrze się z nich karmi. Dodatkowo są duże więc dziecko samo też może z nich pokarm jeść. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Można je używać w mikrofalowce. Dzięki temu podgrzewanie jedzenia jest prostsze i szybsze. Są wykonane z bezpiecznego i trwałego materiału.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-16 22:46

Polecam !!!

Talerzyki są wykonane z dobrej jakości plastiku, używamy ich od ponad roku i nadal są jak nowe. Podgrzewam jedzenie na nich w mikrofalówce.
Łatwo się je czyści.
Bardzo dobrze i wygodnie się karmi maluszka dzięki specjalnemu '' uszku'' za które się fajnie trzyma talerzyk.
W zestawie dwa talerzyki, ładne kolorystycznie.
Polecam !!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 12:27

super

bardzo fajne i kolorowe talerzyki, wykonane solidnie z dobrego i bezpiecznego dla dziecka tworzywa. Łatwe do chwycenia i dobrze wyprofilowane. Dosyc głęboki dlatego dobre do karmienia. dzięki uchwytowi dobrze się utrzymują w dłoni.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:19

talerzyki

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?