Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Pojemniki do przechowywania żywności


Autor: Karina
Ocena:
5 ocen

Cena: 39 zł
Opis produktu

Brother Max, Unikalny pojemnik do mleka w proszku

Pojemnik do mleka w proszku Brother Max rozwiązuje trzy problemy standardowych pojemników: ciężko je napełniać, ciężko je opróżniać i zwykle marnują część pokarmu. Niezwykle smukły profil sprawia, że ten pojemnik z łatwością można stosować w podróży, ponieważ na pewno zmieści się do zewnętrznej kieszeni każdej torby podróżnej. W odróżnieniu od innych pojemników, w celu wysypania proszku, należy położyć go na boku, a nie do góry dnem. Nie ma żadnych zakamarków, w których może zostać mleko. Sprytna końcówka lejka pasuje do dowolnej butelki, co jest niesamowicie wygodne. Pojemnik jest na trzy porcje mleka (do ok. 240 gram każda).
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Unikalny pojemnik do mleka w proszku

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 12:53

Super

Bardzo praktyczny i przydatny pojemnik na mleko. Świetnie się sprawdza w czasie dłuższych wyjazdów. Można w nim odmierzyć aż trzy porcję mleka. Dodatkowo mleko w fajny i łatwy sposób się przesypuje do butelek. Pojemnik pasuje do większości butelek. Mleko nie zostaje nigdzie w zakamarkach, więc nic się nie marnuje. Pojemnik jest łatwy w czyszczeniu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Lucyna Tomczyk
Lucyna Tomczyk

2015-11-11 17:23

Polecam

Bardzo fajny gadżet dla rodziców, którzy dużo czasu spędzają poza domem i lubią wygodnie przygotować dziecku posiłek podczas spaceru czy wizyty u znajomych lub rodziny. Wykonany z dobrych materiałów. Łatwo utrzymać go w czystości, bardzo łatwo korzysta się z niego - łatwiej niż z pojemników konkurencji dzięki unikalnemu kształtowi przegródek wewnątrz i wylotom z boku pojemnika.. Jedyna jego wada to cena, która powinna być niższa - osobiście bym go nie kupiła, ale dostaliśmy go w prezencie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-29 23:16

Praktyczny

Jest to chyba jeden z najlepszych produktów dostępnych produktów na rynku. Ciekawe rozwiązanie, które ułatwia życie młodych rodziców zarówno w trakcie podróży czy spaceru, jak i w domu. Tak jak opisuje producent, pojemnik w łatwy sposób można uzupełnić oraz opróżnić co jest wielkim plusem. Nie trzeba się martwić o rozsypane mleko w niepotrzebnych miejscach, czy też że w trakcie spaceru wiatr porwie część proszku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-28 22:55

polecam

lepsza wersja dotychczasowych pojemników, posiada lejek dzięki któremu mleczko wysypujemy wprost do butelki, bardzo proste w użyciu i myciu, miejsce na 3 porcje, fajna kolorystyka, solidnie wykonane

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-14 10:36

super

Idealne w podróży!!! Zmieści się w każdej kieszonce;) Bardzo szczelny, mleko pozostaje zawsze świeże i suche. Żeby wsypać mleczko należy położyć go na boku, a nie do góry dnem jak inne pojemniki. Końcówka lejka pasuje chyba do każdej butelki. bardzo fajne, polecam;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?