Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Krzesełka do karmienia


Autor: Karina
Ocena:
3 oceny

Cena: 499 zł
Opis produktu

Brother Max, Wysokie krzesełko Sketch 2 w 1

Pierwsze drewniane krzesełko Sketch 2 w 1, przekształcane w fotelik. Nowoczesne krzesełko, które w przeciwieństwie do innych tego rodzaju krzesełek na rynku, zmienia się w fotelik, umożliwiając zręczne usadowienie dziecka przy stole, czy to w domu, czy w podróży. Stylowa ergonomia zapewnia, że dziecko siedzi wygodnie, a przy tym nie czuje się skrępowane. Krzesełko jest niezwykle higieniczne - nie ma w jego konstrukcji pułapek na brud - posiada opcję zdjęcia stoliczka, co zapewnia dodatkowy komfort najmłodszym w czasie posiłków. Dzięki dostosowanym podłokietnikom i stoliczkowi w specjalnym kształcie, wszystko da się łatwo przetrzeć i umyć, a rozlany pokarm nie ścieka na podłogę. Krzesełko ma wysokość odpowiednią dla każdego kuchennego stołu, bez względu na to, czy taca jest zainstalowana, czy też zdemontowana. Jest ono również wyposażone w szelki trzymające dziecko w pasie, pomimo standardowej, przedniej belki bezpieczeństwa oraz dolnej belki zapobiegającej przed wysunięciem się dziecka. Krzesełko łatwo przekształca się w fotelik po wykonaniu jednej, prostej czynności. Wystarczy pociągnąć i przekręcić dwa uchwyty po jego obu stronach i siedzisko można bez wysiłku wyciągnąć z ramy. Tak otrzymany fotelik posiada dwa pasy do przypięcia do normalnego krzesła w kuchni lub jadalni. Jeden pas prowadzi z tyłu oparcia krzesła, a drugi pod jego spodem. Pasy można łatwo demontować do mycia lub gdy chcemy używać tylko wysokiego krzesełka. Krzesełko Sketch 2 w 1 zostało wyposażone we wbudowany uchwyt do przenoszenia między pokojami bez zbędnego wysiłku. Posiada również mniejszy rozstaw nóg niż inne krzesła tego rodzaju, co powoduje, że jest ono idealne w mniejszych pomieszczeniach przy zachowaniu pełnej stabilności. Wykonane z trwałego drewna kauczukowego z wykończeniem lakierowanym w kolorze naturalnym. Krzesełko jest bardzo trwałe i eleganckie.
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Wysokie krzesełko Sketch 2 w 1

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 16:07

Takie sobie

Krzesełko jak dla mnie za tak wysoką cenę jest mało atrakcyjne. Zawiera wszystkie funkcje podobne do innych tańszych fotelików. Różnica jest w wyglądzie jest z drewna. No ale jak dla mnie siedzenie jest za twarde, i dziecko ma zapewnioną sztywną pozycję. Wprawdzie jest lekkie i łatwe do składania. Jest też solidne ale nie zdecydowałam się na jego zakup.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-18 18:37

Miałam je kupić ale...

Miałam okazję przetestować nieopatrznie to krzesełko i zrezygnowałam z zakupu. Oparcie jest na sztywno, więc dziecku musi już dobrze siedzieć i nie mogłabym wykorzystać go przy drugim dziecku. Niemniej krzesełko jest lekkie w swoim wykonaniu. Praktyczny aspekt to krzesełko, które po postawieniu na podłodze może służyć za fotel dla dziecka. Niemnie nogi trzeba wtedy schować. Nie da się ich wykorzystać. Drewniane czyli zdrowe i ładny desingn ale niestety cena z kosmosu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-20 11:27

hmm

osobiście nie podobają mi się takie drewniane ciężkie toporne krzesełka, ale wiem, że są zdrowe, naturalne i wielu ludzi to zachwala. sama dla wygody wolę używać mięciutkie tradycyjne krzesełko z tworzyw sztucznych, z ochraniaczem, pasami, rozkładane

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?