Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Zabawki do kąpieli


Autor: Karina
Ocena:
3 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Brother Max, Zabawki do kąpieli 3-pak

W skład zestawu wchodzą: Sprinkler Bath Toy - "fill and rinse” – zraszacz "napełnij i wypłucz" Wear-me Bath Rattle - "shake and wash” - kąpielowa grzechotka do zakładania "wstrząśnij i myj" Twister Bath Toy - "twist apart and wash” - zabawka twister do kąpieli "rozkręć i myj".  Kolorowe zabawki do kąpieli Brother Max zostały zaprojektowane i opracowane przez terapeutów poznawczych, aby stymulowały interakcje i zachęcały najmłodszych do nauki oraz do samodzielnego mycia się lub z drobną pomocą starszego dziecka lub osoby dorosłej. Sprawdzanie temperatury Problemem każdego rodzica jest zapewnienie dziecku odpowiedniej temperatury wody do kąpieli. Tak więc, aby zapewnić dziecku bezpieczną kąpiel, zabawki do kąpieli Brother Max posiadają jasne, pomarańczowe kropki, które nie spełniają jedynie walorów estetycznych, aby zwiększyć zaangażowanie dziecka, ale także działają jako kontrola bezpieczeństwa, zmieniając kolor, jeśli woda jest zbyt gorąca!
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Zabawki do kąpieli 3-pak

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-11 11:34

super

super zestaw dla małego pływaka. Zestaw zabawek to znakomity umilacz czasu podczas kąpieli. dzięki n im dziecko miło spędza czas i nie nudzi się. Bardzo chętnie wykorzystujemy zabawki do kąpieli bo wtedy córeczka chętniej spędza czas w wodzie a przy tym wspaniale rozwija się wymyślając różne zabawy z mamą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Sylwia Piwońska
Sylwia Piwońska

2017-01-08 02:48

Ciekawe zabawki

Zabawki dla dzieci kochających kąpiele i dla tych, którzy za nimi nie przepadają. Dzięki tym zabawką każda kąpiel jest niezłą zabawą. Są świetnie wykonane, mają fajne kolory. Twardy plastik sprawia, że są nie do zdarcia. Są warte swojej ceny. Serdecznie polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:09

zestaw

Bardzo fajny i bardzo kolorowy zestaw, z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?