Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Zabawki do kąpieli


Autor: Karina
Ocena:
3 oceny

Cena: 109 zł
Opis produktu

Brother Max, Zabawki do kąpieli 5-pak

W skład zestawu wchodzą: Sponge Bath Rattle - "stamp and clean” - kąpielowa gąbka grzechotka "pieczętuj i myj" Sprinkler Bath Toy - "fill and rinse” – zraszacz "napełnij i wypłucz" Wear-me Bath Rattle - "shake and wash” - kąpielowa grzechotka do zakładania "wstrząśnij i myj" Bath Toy Brush - "wash and brush” - szczotka kąpielowa "umyj i wyszczotkuj" Twister Bath Toy - "twist apart and wash” - zabawka twister do kąpieli "rozkręć i myj". Kolorowe zabawki do kąpieli Brother Max zostały zaprojektowane i opracowane przez terapeutów poznawczych, aby stymulowały interakcje i zachęcały najmłodszych do nauki oraz do samodzielnego mycia się lub z drobną pomocą starszego dziecka lub osoby dorosłej. Sprawdzanie temperatury Problemem każdego rodzica jest zapewnienie dziecku odpowiedniej temperatury wody do kąpieli. Tak więc, aby zapewnić dziecku bezpieczną kąpiel, zabawki do kąpieli Brother Max posiadają jasne, pomarańczowe kropki, które nie spełniają jedynie walorów estetycznych, aby zwiększyć zaangażowanie dziecka, ale także działają jako kontrola bezpieczeństwa, zmieniając kolor, jeśli woda jest zbyt gorąca!
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Zabawki do kąpieli 5-pak

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-11 11:31

Super zabaweczki

Rewelacyjny zestaw 5 elementów do kąpieli. Daje dziecku wiele radości a przy tym umila czas podczas kąpiel. Zabawki są wykonane z solidnego i bezpiecznego dla dziecka tworzywa. KSZTAŁT JEST ESTETYCZNY. Nie ma elementów które byłyby niebezpieczne. moja córeczka uwielbia zabawy w wodzie z takim zestawem do kapieli.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 15:53

Super zestaw do kąpieli

Fajny zestaw, dzięki niemu kąpiel staje się przyjemniejsza i atrakcyjniejsza dla malucha. Dziecko wciąga się w zabawę dołączonymi zabawkami. Uczy się ich użycia, dzięki temu rozwija swoje zdolności manualne, kreatywność i wyobraźnie. Zestaw jest wykonany z bezpiecznego dla malucha materiału. Dziecko nie zrobi sobie nim krzywdy. Dodatkowo posiada super opcje sprawdzenia temperatury. Świetna pomoc gdy po raz pierwszy jest się rodzicem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:10

zestaw

Bardzo fajny i bardzo kolorowy zestaw, z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?