Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Autor: Karina
Ocena:
3 oceny

Cena: 45 zł
Opis produktu

Brother Max, Zestaw miseczek i łyżeczek Easy Hold

Niezastąpiony w trakcie podróży zestaw, w skład którego wchodzi duża miseczka do karmienia i mniejsza, z podziałką na dwa posiłki, łyżeczki termoczułe oraz przyssawka do stołu. Całość zestawu uzupełnia niezwykle odporna i poręczna przykrywka, w której umieszczone są łyżeczki. Wyjmowana miseczka wewnętrzna pozwala zabrać w podróż posiłek składający się z dwóch różnych dań bez możliwości rozlewania lub mieszania się składników. Jedzenie może być także bezpiecznie i łatwo podgrzane w kuchence mikrofalowej przy zamkniętej przykrywce. W przykrywce znajdują się pomysłowe, samo-otwierające się otwory wentylacyjne. Zestaw można myć w zmywarce. Zestaw miseczek i łyżeczek jest kompatybilny z innymi akcesoriami do karmienia Brother Max: do miseczki można użyć przykrywki z garnuszka na przysmaki lub uzupełnić zestaw o kolejne miseczki z zestawu 3 miseczek.
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Zestaw miseczek i łyżeczek Easy Hold

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-30 09:39

Super

Bardzo fajny zestaw, wykonany z z wysokiej jakości materiału. Dopuszczonego do kontakty z żywnością. Dodatkowo jest w pięknych żywych kolorach. Zestaw jest praktyczny i pomocny w podróży czy na spacerze. Warto mieć go przy sobie. Umożliwia w higieniczny sposób przetrzymywanie jedzenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 12:34

plecam

Fantastycznie się sprawdza na spacerze gdy idziemy z dzieckiem. Można spakować posiłek który jak dziecko zgłodnieje podamy. Miseczka ma przykrywkę i miejsce na sztućce. Całość jest znakomicie zabezpieczona.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:37

zestaw

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?