Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Brother Max


kategoria:

Zabawki do kąpieli


Autor: Karina
Ocena:
5 ocen

Cena: 32 zł
Opis produktu

Brother Max, Zraszacz "napełnij i wypłucz"

Kolorowe zabawki do kąpieli Brother Max zostały zaprojektowane i opracowane przez terapeutów poznawczych, aby stymulowały interakcje i zachęcały najmłodszych do nauki oraz do samodzielnego mycia się lub z drobną pomocą starszego dziecka lub osoby dorosłej. Sprawdzanie temperatury Problemem każdego rodzica jest zapewnienie dziecku odpowiedniej temperatury wody do kąpieli. Tak więc, aby zapewnić dziecku bezpieczną kąpiel, zabawki do kąpieli Brother Max posiadają jasne, pomarańczowe kropki, które nie spełniają jedynie walorów estetycznych, aby zwiększyć zaangażowanie dziecka, ale także działają jako kontrola bezpieczeństwa, zmieniając kolor, jeśli woda jest zbyt gorąca!
Oceny użytkowników produktu 

Brother Max, Zraszacz "napełnij i wypłucz"

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-28 22:26

Polecam

Synek od zawsze wolał w kąpieli różnego rodzaju pojemniki zamiast gumowych zwierzątek. Zraszacz marki Brother Max zapewnia nie tylko zabawę w kąpieli, ale służy mi jako termometr. Teraz już nie mam wątpliwości, czy woda ma odpowiednią temperaturę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-04 14:54

fajna zabawka do kąpieli

Taka zabawka do kąpieli spodoba się każdemu dziecku. Bo które dziecko nie lubi przelewać wody, napełniać jakiś pojemniczek i opróżniać go. Jest to jakaś odmiana przy tradycyjnych gumowych zabawkach typu kaczuszka. Ciekawa rączka bardzo podoba się dziecku. Zabawka solidnie wykonana. Możliwość kontrolowania temperatury wody jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla rodziców. Jedyny minus jest taki, że sprytne dziecko może niejednokrotnie bez problemu wylać wodę poza wannę.Zabawka nadaje się na prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 22:05

Kąpiel jest od razu przyjemniejsza

Kąpiel jest bardzo fajna dla dziecka w szczególności kiedy ma wokoło zabawki. Zraszacz jest bardzo ciekawą propozycją dla dzieci, tych młodszych i tych większych.zjeść bezpieczna dzięki swoim elementom. Rodzicom natomiast pomaga w pilnowaniu odpowiedniej temperatury wody.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-09 22:51

Fajny pomysł

Ciekawe rozwiązanie połączenie zabawki oraz termometru. Dziecko ma możliwość przelewania wody w trakcie kąpieli przez co jest zajęte przy myciu. Minusem jest trwałość produktu. Wystarczyło, że zraszacz upadł 2 razy na płytki i było po zabawce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:10

zraszacz

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?