Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
3 oceny

Cena: 79.99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Karuzela nakręcana przyjaciele Bruin

Bruin Karuzela nakręcana Przyjaciele to atrakcyjna ozdoba do pokoiku dziecka. Z łatwością można przymocować ją do łóżeczka tak, by maluch mógł wyciągać rączki do małego misia, wesołego słonika, figlarnej małpki i zadziornego pieska. Kolorowym, obracającym się zwierzątkom towarzyszą przyjemne melodie, sprzyjające zabawie bądź zasypianiu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysrus.pl
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Karuzela nakręcana przyjaciele Bruin

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 20:12

śliczna i kolorowa

Karuzelka jest w bogatej kolorystyce, bardzo atrakcyjne elementy dekoracyjne w postaci pluszaków. Materiał użyty do wykonania maskotek jest bardzo przyjazny dla dziecka. karuzela nie posiada małych elementów przez c o jest bezpieczna. Elementy nie są duże, dlatego łatwo chwycić je w rączkę. Melodyjki towarzyszące kręcącej się karuzeli znakomicie uspakajają oraz wyciszają maluszka. Świetna do dziecięcego pokoju i bardzo łatwo ją zamontować..

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-22 22:38

Kolorowa karuzela w atrakcyjnej cenie

Karuzela wykonana jest z miękkich elementów. Nie zawiera drobnych elementów. Jest bezpieczna dla dziecka. Maluch z zaciekawieniem przygląda się kolorowym pluszakom. Towarzysząca kręcącym się elementom muzyka nie tylko wycisza ale też uspokaja. Maluch z zaciekawieniem obserwuje karuzele i próbuje łapać kręcące się elementy. Dodatkowo atrakcyjna cena zachęca do zakupu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:18

wprowadza do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?