Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Być jak mama, być jak tata…

| aktualizacja: 16.12.2014 | 0

Ja chcę być duża! Ja chcę być duży! Najlepiej jak mama. Albo jak tata. A może by tak przy okazji Bożego Narodzenia spełnić marzenia naszych dzieci, upodabniając je do nas a siebie do nich? Jak? Zasiadając do wigilijnej kolacji czy świątecznego obiadu w takich samych ubraniach, pochodzących z kolekcji polskiej marki Smallbig.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Kto z nas nie patrzył z rozczuleniem na córeczkę, stojącą przed lustrem w dużo za dużej sukience mamy i w jej butach (oczywiście – na obcasach), albo na synka w sięgającej do kostek marynarce taty? Kto z nas nie pękał z dumy, słysząc  wypowiedziane przez kilkulatka marzenie, by być jak mama lub tata? To normalne, że dziewczynki i chłopcy w tym wieku chcą się upodobnić do swoich rodziców. Przecież oni są najmądrzejsi, najpiękniejsi i najlepsi na świecie! Po prostu idealni! Oczywiście – w oczach własnych dzieci. I tylko przez kilka pierwszych lat ich życia…  
Może póki nie wyrosną z tego idealistycznego podejścia do nas, warto sprawić naszym maluchom (ale nie tylko im, także nam samym) radość i pomóc im wyglądać prawie tak jak my? Jeśli nie codziennie, to chociaż przy okazji najbardziej magicznych świąt w ciągu roku?

Przeczytaj także: Czy pozwalać córce na strojenie się?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?