Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

CALINECZKA

| aktualizacja: 23.09.2011 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia, Teatr Muzyczny w Lublinie
fot. Teatr Muzyczny w Lublinie
Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na spektakl.
Wielu z nas pamięta z dzieciństwa piękną i wzruszającą bajkę J. Ch. Andersena CALINECZKA.
W dzisiejszych czasach, gdy dominuje agresja, przemoc i zło, zbyt często zapominamy o przyjaźni i miłości, o uczuciach, które zwyciężają każde zło. O tych pięknych uczuciach przypomina nam „Calineczka”. Naszemu przedstawieniu nadaliśmy formę musicalu, gdzie wszystkie postacie śpiewają i tańczą. W spektaklu obok zawodowych aktorów występują (w głównych rolach) dzieci. Calineczka i Emanuel to postacie, które muszą przemówić do wyobraźni młodego widza. Dziecięca widownia utożsamia się z nimi reagując bardzo gorąco i spontanicznie. Muzyka oraz dynamiczna choreografia pozwalają na właściwy odbiór spektaklu. Piosenki mają znamiona przebojów, zachęcają do wspólnej zabawy.

Wychodząc na przeciw ogromnemu zapotrzebowaniu publiczności, zwłaszcza szkół i przedszkoli Teatr Muzyczny organizuje specjalne – dodatkowe i ostatnie w tym sezonie wystawienie tej uroczej i pouczającej baśni muzycznej.

SPRZEDAŻ I REZERWACJA BILETÓW
•    Kasa Biletowa Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. M.C. Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin, Tel. 81 532 96 65, 81 532 25 21, mail: widownia@teatrmuzyczny.eu
•    Sieć empik ZAPRASZAMY GORĄCO!
Bilety w cenie 25 i 30 zł

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?