Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Autor: malagosia
Ocena:
3 oceny

Cena: 42 zł
Opis produktu

Canpol babies, Karuzela Wesołe zwierzaki

Karuzela Wesołe zwierzaki marki Canpol babies polecana jest dzieciom, które jeszcze nie siadają samodzielnie. Zawieszone na stelażu kolorowe zabawki z grzechotką przyciągają uwagę malucha. Miłe dźwięki pozytywki uspokajają maleństwo i ułatwiają zasypianie. Karuzela zachęca do doskonalenia zmysłu wzroku i rozwija koordynację ruchową. Przystosowana jest do zamocowania na dziecięcym łóżeczku. Łatwo utrzymać ją w czystości, może być używana przez alergików.

Gdzie kupić: strona internetowa Canpol babies
Oceny użytkowników produktu 

Canpol babies, Karuzela Wesołe zwierzaki

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-30 18:30

bardzo fajna

Karuzelka jest bardzo ładna, wykonana z dobrego i mocnego tworzywa. Kolory przykuwają uwagę dziecka, gdyż sa stonowane. Zabawki które się obracają sa grzechoczące. Łatwa w utrzymaniu czystości. Elementy pozytywki daja dziecku poczucie spokoju, bezpieczeństwa i zrelaksowania.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-22 22:41

Super

Karuzela zawiera elementy bezpieczne dla dziecka. Ładna kolorystyka przykuwa uwagę malucha. Dodatkowo ciekawe kształty i kolory zabawek zachęcają do sięgania po nie. Muzyka działa kojąco i wyciszająco na malca dodatkowo niska cena zachęca do kupna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:17

wprowadza do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?