Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Smoczki gryzaczki


Ocena:
13 ocen

Cena: 10 zł
Opis produktu

Canpol Babies, Łańcuszek do smoczka "Miś"

Zabezpieczy, zabezpiecza smoczek do uspokajania dziecka przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Wyposażony w klips, który stabilnie i pewnie przyczepisz do ubranka. Zaokrąglone krawędzie nie skaleczą maluszka, a kształty i kolory plastikowego klipsa to dodatkowa atrakcja. Należy pamiętać, aby nie przedłużać łańcuszka i nie przyczepiać go do luźnych części ubrania.
Oceny użytkowników produktu 

Canpol Babies, Łańcuszek do smoczka "Miś"

 (13)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-16 12:56

Łańcuszek do smoczka.

Łańcuszek do smoczka "MIŚ" Canpol Babies to bardzo praktyczna rzecz, która nie raz uratowała nas przed zgubieniem smoczka lub wyrzuceniem przez córcię, a tak to przypięliśmy smoczek do łańcuszka i o bluzeczki córeczki i wracaliśmy ze smoczkiem ze spacerku. Łańcuszek dobrze wykonany, miś uroczy duży wybór kolorów, można wybrać taki kolor jaki nam odpowiada. Co ważne na ubranku nie pozostawia dziurek. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-05-15 08:49

przydatny gadżet

U ans tylko pierwsza córka używała smoczka. Młodsza nie zaakceptowała żadnego rodzaju smoczka i szybko zrezygnowaliśmy z podawania jej smoczka. W czasie gdy starsza córka nie potrafiła rozstać się ze swoim smoczkiem łańcuszek "Miś" towarzyszył jej przez cały czas. Faktem jest, że miała kilka takich łańcuszków. Zwykle zapięcie pękało po jakimś czasie. Ale muszę dodać, że stawało się tak gdy ktoś nie posługujący się łańcuszkiem na co dzień próbował dziecku go odpiąć.Lub gdy ktoś niezauważenie przysiadł na nim. Kolorowy miś bardzo się podoba dzieciom. Dzięki łańcuszkowi przypiętemu do bluzeczki smoczek nie gubi się, nie spada na ziemię. Córka bez problemu po łańcuszku odnajdywał "drogę" do smoczka.Odpinaliśmy go tylko na noc, tak na wszelki wypadek. W łóżku smoczek się nie gubił, a czuliśmy, że dziecko jest bezpieczniejsze.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Beata Bojarowska
Beata Bojarowska

2017-01-11 15:21

Słaby plastik

Lekki i prosty w użyciu łańcuszek. Smoczek nie spada, trzyma się dobrze na łańcuszku. Niestety wg mnie taki łańcuszek powinien kosztowac ok 3 zł, gdyż plastik jest słabej jakości. Miałam 3 takie łańcuszki i wszystkie pękały na zapięciu dość szybko.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Rostkowska
Magdalena Rostkowska

2016-06-30 21:36

Niezły

Łańcuszek jest bardzo ładny, lekki. Łatwo się go zapina. Łańcuszek jest szczególnie przydatny na spacerach, gdy maluch może wyrzucić smoczek z wózka. Jednak porównując ten łańcuszek z innym również tej samej firmy to on jednak przegrywa. Ale zdecydowanie warty wypróbowania. Dla mniejszego malucha stanowi również zabawkę, której z zaciekawieniem przygląda się maluch.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Lidia Górecka
Lidia Górecka

2016-02-17 13:56

średni

Posiadaliśmy ten rodzaj łańcuszka do smoczka, jednak teraz mamy inny również z firmy Canpol Babies. Co do tego mimo, żę estetyka wykonania i wygląd bardzo zadowalający nijak ma się do jakości. Przy którejś próbie przypięcia do ubranka zwyczajnie pękł. Wiadomo nie od razu po zakupie, ale nie posłużył nam zbyt długo. Osobiście nie jestem zadowolona. Cena w sumie niska równoznaczna z jakością.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara
Barbara

2015-09-22 20:03

Śliczny

Łańcuszek z zaczepką w kształcie misia, idealny prezent dla dziecka . Wiadomo że smoczki czesto się gubią bo dzieci po prostu je wypluwają lub rzucają nimi byle gdzie, lecz dzięki takiemu łańcuszkowi nawet wypluty smoczek się nie zgubi. Bardzo estetyczny produkt, nie za duży i lekki więc dzidziś nawet nie czuje że go ma na sobie. Polecam bo mój malec ma taki sam łańcuszek i jak tylko ma ochotę possać smoczek to wie gdzie jest, zawsze przypięty do bluzeczki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2015-07-05 09:55

ciekawa kolorystyka

Zakupiliśmy właśnie ten łańcuszek. Kolorystyka jest bardzo ciekawa, z pewnością każdy znajdzie jakiś dla swojej pociechy. Łańcuszek połączony ze smoczkiem a następnie przypięty do bluzeczki i zawsze wiadomo gdzie jest smoczek. Unikniemy dodatkowego stresu i straty czasu na poszukiwaniu smoczka. Jak na razie nic się z nim nie dzieje. Zobaczymy co będzie dalej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2015-03-30 15:25

taki sobie

do momentu aż córka nie opatentowała jak ściągnąć z ubranka łańcuszek było wszystko dobrze, niestety po opatentowaniu sposobu mocno pociągnij - łańcuszek lądował na ziemi z smoczkiem i w po pary takich mocnych pociągnięciach i upadkach przypinka się roztrzaskała - więc nie polecam lepiej kupić coś mocniejszego

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Woś
Anna Woś

2014-12-02 12:00

Trafiony prezent

Dostaliśmy czerwonego misia od babci G. Córcia była nim zachwycona. Bardzo dobrze trzyma się kurteczki a nawet śliskiej powierzchni kombinezonu na spacerze. Bardzo przydatny w podróży z maluszkiem. Łańcuszek idealnej długości , nie posiada ostrych krawędzi. Polecamy zwłaszcza czerwonego misiaczka:)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulla Nolbert
Paulla Nolbert

2014-11-22 23:45

Słaba

Łańcuszek do smoczka Canpol Babies niestety długo nam nie posłużył . Dosłownie po kilku razach używania wszystko się zdrapało i zepsuło się zapięcie. Produkt nie trwały , delikatny niezbyt dobrej jakości . Nie wygląda estetycznie gdy farba zdrapana zepsute zapięcie nie pozwala na dalsze użytkowanie łańcuszka. Nie zasługuje na lepszą opinię cena też wysoka jak na tak słaby produkt. Plastik nie został zbyt dobrze wykonany . Łańcuszek jest kolorowy i na początku miś przyczepiany do ubrania wygląda ładnie , ale później trzeba go wyrzucić bo wygląda to źle jakby był zużywany przez lata. Jego plus jest taki , że kiedy go użytkowaliśmy chronił smoczek przez zagubieniem wszędzie na spacerze itd. Smoczka można ze sobą wszędzie zabrać i nie zginie . Dzięki łańcuszkowi nie upadnie , dosyć mocno się trzymał gdy był przez nas użytkowany. Łańcuszek jest bardzo lekki. Oceniam produkt na 2 bo tylko na tyle zasługuje w moich oczach. , cena też powinna być mniejsza

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Małgorzata Szuszkiewicz
Małgorzata Szuszkiewicz

2014-11-05 21:54

Słabiutki

Miałyśmy wszystkie łańcuszki firmy Canpol. Ten był jednym z gorszych. Szybko się obtłukł i wytarł i musiałam go wyrzucić. Pomalowany bardzo nie trwałą farbą. Niestety nie sprawdził się przy moim energicznym i pełnym niezwykłych pomysłów dziecku. Ale może przy spokojniejszym łańcuszek da radę i przetrwa dłużej niż 4 dni;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Berger
Monika Berger

2014-10-18 20:20

OK

Łańcuszek jest ogólnie bardzo przydatny. Córka często go wypluwała a potem szukało się w łóżeczku czy w wózku, gdzież to mógłby upaść. Łańcuszek jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Bardzo łatwo przyczepić go do ubranka, nie odpina się. Teraz już nie mamy problemów ze znalezieniem naszego "uspokojacza"

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2014-09-19 12:25

Super

łancuszek przyczepiamy do smoczka , nastepnie do ubrania dziecka dzieki czemu wiadomo ze smoczek sie nie zgubi jest dostepny w roznych kolorach i ma bardzo łądne wzory, trzyma sie bardzo stabilnie i jest łatwy w czyszczeniu polecam , nie jest ani za dlugi ani za krotki w sam raz

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?