Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Maty edukacyjne


Ocena:
2 oceny

Cena: ok. 90 zł
Opis produktu

Canpol Babies, Mata edukacyjna Niedźwiadek

Mata wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny z ociepliną w środku. Została wyposażona w różne atrakcyjne elementy stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka. Figurki po odpięciu z pałąka z powodzeniem mogą służyć jako grzechotki. Mata została wyposażona w następujące elementy interaktywne: na macie znajdują się piszczałka biedronka, lusterka, pluszowa gwiazdka z grzechotką, plastikowe kółko z grzechotką; na pałąkach – pluszowa biedronka z grzechotką, lusterko, trzy kwiatuszki, królik z grzechotką, rybka i gwiazdka. Wymiary maty: 86 x 86 cm; wysokość pałąków w miejscu złączenia: 45 cm.
Oceny użytkowników produktu 

Canpol Babies, Mata edukacyjna Niedźwiadek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:10

ładne

za dużo szczęścia na raz, czasem mniej znaczy więcej, nie polecam takiego galimatiasu, kolorów, kształtów i dźwięków, na początek lepiej coś skromniejszego dla dziecka zakupić, ale jest ładna i nowoczesna, także trzeba zdecydować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-17 21:15

mata

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?