Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Podkłady higieniczne (majtki poporodowe)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 10 zł
Opis produktu

Canpol Babies, Oddychające podkłady poporodowe na noc

Oddychające podkłady poporodowe na noc Canpol Babies polecane są kobietom w okresie połogu. Ze względu na zwiększoną chłonność i rozmiar idealnie sprawdzają się w nocy oraz w pierwszej dobie po porodzie. Szeroki profilowany kształt oraz cienka struktura zapewniają dyskrecję noszenia i skuteczną ochronę w pozycji leżącej. Szeroki pasek samoprzylepny utrzymuje podkład w miejscu.

Gdzie można kupić: sklep internetowy sklepbobas.pl
Oceny użytkowników produktu 

Canpol Babies, Oddychające podkłady poporodowe na noc

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-19 16:49

Polecam

Zakupiłam je do szpitala. U mnie super się sprawdziły, dobrze chłonne, nie przeciekały. Są cienkie przez co nie przeszkadzają, zapewniają komfort i wygodę. Dzięki paskowi samoprzylepnemu nie ma ryzyka że się odkleją , zmienią położenie. Duży plus że nie podrażniają obolałych miejsc. Polecam warto je mieć.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-09 15:04

Najlepsze podkłady

Podkłady Canpol sprawdziły się u mnie najlepiej. Są na prawdę długie i odpowiednio szerokie. Bardzo duży plus na za klej dzięki któremu podkłady się nie przesuwają Bardzo chłonne i delikatne dla skóry. Pakowane pojedynczo. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-08 14:11

super chłonne

Dzięki pomocy znajomej właśnie zakupiłam takie oddychające podkłady poporodowe na noc. Polecane są one w okresie połogu. Ja nie wyobrażam sobie przetrwać tego czasu bez takich podkładów. Są bardzo chłonne i idealnie dopasowują się. Na noc warto je zakładać. Są bardzo cienkie, dzięki czemu nie mamy uczucia, ze wszyscy sie za nami będą oglądać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2017-01-24 12:32

Polecamy, bo warto!

Kolejny produkt, który jest niezbędny w pierwszych dniach po porodzie i w połogu. Podkłady są duże ( 38 x 19 cm) i wyprofilowane, dzięki czemu dopasowują się do naszego kształtu ciała i zapewniają nam większą wygodę. Powłoczka zewnętrzna jest delikatna, miękka i oddychająca. Pozwala to zredukować powstawanie ewentualnych podrażnień. Dla mnie dużym plusem jest to, że podkłady mają szeroki pasek samoprzylepny, który zapobiega przesuwaniu się podkładu. Są wygodne w użytkowaniu i wystarczająco chłonne. Sprawdziły się w nocy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?