Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Canpol Babies


kategoria:

Termometry


Ocena:
4 oceny

Cena: 100 zł
Opis produktu

Canpol Babies, Termometr elektroniczny do czoła i ucha

Niezwykle praktyczny, elektroniczny termometr do ucha lub czoła, umożliwia pomiar temperatury w zaledwie kilka sekund. Automatyczna archiwizacja danych pozwala sprawdzić 10 ostatnich wyników. Posiada dodatkową funkcję zmiany skali °C/°F oraz szeroki zakres pomiaru (od 0 do 50°C). Zmiana koloru podświetlania sygnalizuje wysoką temperaturę. W zestawie z praktycznym etui do przechowywania urządzenia.
Oceny użytkowników produktu 

Canpol Babies, Termometr elektroniczny do czoła i ucha

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-01 12:27

Dobry termometr, dobry pomiar i dobra jakość

Termometr dobrze się sprawuje przy pomiarze temperatury już u najmłodszych dzieci przy uchu lub czole. Wskazuje dobre pomiary. Termometr podświetla się w razie zbyt wysokich temperatur dzięki temu rodzic wie, że coś jest nie tak. Termometr w ładnym i praktycznym opakowaniu, do tej pory się nie popsuł. Jednak ja jestem zwolenniczką dołożenia trochę pieniążków i kupna termometru medycznego. Ten termometr dostaliśmy od znajomych, u których służył kilka miesięcy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 01:19

nie polecam

Miałam już kilka takich termometrów i za każdym razem działo się z nimi to samo, czyli psuły się. Termometr nie jest tak dokładny jak rtęciowy, a nawet mała różnica jest niezwykle ważna u noworodka. Termometr nie spadł mi nigdy na podłogę, a mimo to po jakimś czasie popsuł się, włączał się, ale nie mierzył temperatury.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-05 22:38

super

Naprawdę dobry, dokładny termometr. szybko i sprawnie mierzy temperaturę, nieduży, w fajnym etui, stosunkowo niedrogi w porywnaniu z innymi. niezbędna rzecz w domu, fzie jest małe dziecko. Szczerze polecam!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Myalska
Agnieszka Myalska

2014-10-12 09:41

świetny produkt

Termometru używamy od dłuższego czasu i świetnie się spisuje. U nas okazał się mieć jeszcze inne zastosowanie. Przy pierwszym dzieciaczku, gdy wszystko było dla nas nowością używaliśmy go do pomiaru temperatury mleczka, czy woda nie jest za gorąca. Mogliśmy to zrobić dzięki rozbudowanej skali pomiarowej 0-50 stopni C. Dzięki sprawdzeniu miałam pewność że podaję maluszkowi pokarm o właściwej temperaturze. Ma kilka fajnych opcji, należą do nich pomiar do czoła jak i do ucha, który jest podobno najdokładniejszy. Produkt godny polecenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?