Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Miralex Sp. z o.o.


kategoria:

Mleka następne


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 39 zł
Opis produktu

Capricare®, Mleko następne 2 na mleku kozim

Mleko następne 2 oparte na mleku kozim Capricare® rekomendowane jest dzieciom powyżej 6. miesiąca życia. Produkt stanowi naturalną alternatywę dla popularnych mlek modyfikowanych na bazie mleka krowiego. Mleko jest wytwarzane od ponad 20 lat w Nowej Zelandii z tamtejszego świeżego mleka, przez wynalazcę i światowego producenta produktów żywieniowych dla niemowląt opartych na mleku kozim - Dairy Goat Co-operative Ltd.  W Polsce jego wyłącznym dystrybutorem jest firma Miralex Sp. z o.o.
Capricare® to pełnowartościowe, niskoprzetworzone mleko następne, które zapewnia niemowlętom bezpieczeństwo i komfort – łatwe i szybkie trawienie, bogaty skład oraz delikatny smak.
Ważne! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia, gdyż mleko matki zapewnia idealnie zbilansowaną dietę, chroni przed chorobami oraz dostarcza wielu innych korzyści, zarówno dla dziecka, jak i mamy. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy mlekolandia.pl
Oceny użytkowników produktu 

Capricare®, Mleko następne 2 na mleku kozim

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?