Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Akademia Młodych Talentów - casting, 7.09, Warszawa

| aktualizacja: 03.09.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
akademia młodych talentów, materiały prasowe, dzieci
fot. materiały prasowe
Zapraszamy na casting do Akademii Młodych Talentów.
Akademia Tańca M&I Sulewscy zaprasza na casting
TANIEC – ŚPIEW - AKTORSTWO.
 
Po raz pierwszy w historii szkoły, w sobotę 07 września br. o godz. 12.00, rusza wielki casting do musicalowej Akademii Młodych Talentów. Przesłuchania odbędą się  w Akademii Tańca M&I Sulewscy w budynku Domu Słowa Polskiego w Warszawie, przy ul. Miedzianej 11. Do udziału w przesłuchaniu organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat i więcej.
 
W castingu może wziąć udział każdy, kto chciałby rozpocząć musicalową przygodę. Podczas castingu uczestnicy zostaną podzieleni na odpowiednie grupy wiekowe, a następnie podczas 30 minutowych zajęć z instruktorami Akademii, dowiedzą się, jak właściwie prezentować się przed okiem kamery oraz poznają kilka prostych, tanecznych kroków. Takie przygotowanie pozwoli uczestnikom  na właściwą prezentację podczas przesłuchania. Ponad to, młodzi kandydaci mogą liczyć  na profesjonalną kadrę, współpracę z artystami i gwiazdami, świetną zabawę oraz szansę na udział  w prestiżowych wydarzeniach artystycznych.

Projekt Akademii Młodych Talentów, to niezwykła szansa dla młodych ludzi na wszechstronny rozwój, który dotyka różnych form artystycznych, tj.: aktorstwo, wokal, różnych technik tańca, pobudza kreatywność i wrażliwość artystyczną, a także kreuje podstawowe cechy artysty scenicznego, tj.: poczucie rytmu, dobry słuch, poprawna sylwetka, przygotowanie aktorskie, wokalne i taneczne.
 
Przesłuchania do Akademii Młodych Talentów odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11, w budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię).
 
Wszystkie osoby zainteresowane castingiem zapraszamy do zapisów. Więcej informacji na: www.akademiamlodychtalentow.pl oraz kamil.sliwowski@akademiatanca.pl
07 września 2013r. o godz. 12:00 - casting do Akademii Młodych Talentów. Przesłuchania odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11 w budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię).
 
Do informacji załączam:
1. Logotyp Akademii Młodych Talentów.
2. Plan castingu.
3. Plakat informacyjny o Akademii Młodych Talentów.
3. Zdjęcia do publikacji.  
 
 
Akademia Młodych Talentów:
ul. Chłodna 3, 00-891 Warszawa
tel.: 22 654 34 35 lub 501 607 805
adres @: sulewscy@akademiatanca.pl; www.akademiamlodychtalentow.pl
       
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?