Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Ceba Baby


kategoria:

Przewijaki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: ok. 200 zł
Opis produktu

Ceba Baby, Zestaw pielęgnacyjny Laura (przewijak z wanienką)

Zestaw pielęgnacyjny "Laura" to przewijak i wanienka w jednym. Wanienka jest schowana pod profilowanym przewijakiem, który łatwo zdjąć, by przygotować wieczorną kąpiel dziecka. Zestaw wyposażony jest w wężyk, który umożliwia szybkie odprowadzenie wody po kąpieli. Całość umieszczona została na stabilnym, drewnianym stelażu. Dzięki kółeczkom z hamulcami można go ustawić w dowolnym miejscu bez obawy o przesunięcie się zestawu. 
Wanienka i przewijak umieszczone są na takiej wysokości, aby rodzic nie musiał się schylać przy kąpieli czy przewijaniu, zaś dolne półeczki umożliwiają łatwe odszukanie potrzebnych kosmetyków, ubranek czy zabawek. Wieczorna toaleta maluszka może się więc odbyć się w tym samym miejscu, bez potrzeby przenoszenia dziecka do innego pomieszczenia. 
Zestaw dostępny jest w trzech kolorach: 
  • biały (kolekcja Zebra, Rybki i Serduszka)
  • naturalny (kolekcja Dream Rozproszony i Lovely Word)
  • brązowy (kolekcja Magiczny Las i Jungle). 
Oceny użytkowników produktu 

Ceba Baby, Zestaw pielęgnacyjny Laura (przewijak z wanienką)

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 07:16

Ok

Jeśli ktoś ma dużo miejsca to będzie to świetnym pomysłem. Ja zakupiłam to dopiero przy drugim dziecku kiedy miałem już swój dom i mogłem sobie na to pozwolić. Bardzo ładnie wykończony i dostępny aż w trzech kolorach kolorystycznych więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jest naprawdę bardzo pomocny i ułatwia opiekę nad maluszkiem

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-04-21 22:53

Praktyczny

Bardzo praktyczny przewijak z półkami i wanienką. W pierwszych miesiącach sprawdził się doskonale, zapewnia ze każda rzecz jest na swoim miejscu a jednocześnie pod ręką dbając o wygodę i ergonomię mamy. Zajmuje mało miejsca ale wiele pomieści na swoich powierzchniach użytkowych co jest jego wielkim plusem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Żaneta Wilczyńska
Żaneta Wilczyńska

2017-03-03 11:53

godny polecenia

zestaw jest nprawde bardzo pomocny.Jeśli mamy miejsce dla niego to jest rewelacyjnym rozwiązaniem.Mieści w jednym miejscu wszystko od wanienki po przyrzady potrzebne nam do pielęgnacji malucha takie jak kremy,pieluszki.Jedyną dla mnie wadą są kółka.Z racji wykonania z plastiku przy przesuwaniu daje dość głośny dźwięk co przy dzieciątku jest dużym kłopotem.Ale opróćz tego bardzo polecam zakup tego produktu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Borycka
Karolina Borycka

2017-02-01 21:11

Praktyczny zestaw

Taki zestaw, gdzie pod ręką mamy od razu wanienkę i przewijak to marzenie każdej mamy. Nie musimy szukać dodatkowego miejsca żeby po kąpieli ubrać maluszka. Dodatkowo zawsze byłam zadowolona z faktu, że wanienka jest na takiej wysokości, ze nie muszę się schylać. To bardzo wygodne dla kazdego rodzica, bo jednak dziecko kilka razy dziennie trzeba przebrać.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-01 23:06

Przydatny i praktyczny zestaw

Osoby, które mają więcej miejsca w domu, spokojnie mogą sobie pozwolić na taki zestaw pielęgnacyjny. Przewijak klasyczny, pod którym ukryta jest wanienka. Oprócz tego dwie półeczki na niezbędne akcesoria do kąpieli lub przewijania. Wykonany solidnie, łatwy w utrzymaniu czystości. Dostępny w kilku kolorach. Dobrze się sprawdza. Używa się go komfortowo i bezpiecznie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?