Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Ceba Baby


kategoria:

Wanienki i nocniki


Ocena:
3 oceny

Cena: 170 zł
Opis produktu

Ceba, Zestaw kąpielowy Susie

Zestaw kąpielowy to niezawodna pomoc w trakcie kąpieli maleństwa. Zapewni wszystko, co w tej czynności jest niezbędne. Wyposażony w wanienkę z wężykiem do odprowadzenia wody. Dodatkowo półeczki pomogą zapanować nad akcesoriami dziecięcymi. Zestaw wyposażony jest w kółeczka, co ułatwia transport. Przed jego przypadkowym przesunięciem chronią hamulce.
Oceny użytkowników produktu 

Ceba, Zestaw kąpielowy Susie

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-25 17:01

dobry

produkt wielofunkcyjny, półeczki, przewijak, ale przede wszystkim praktyczny na małych powierzchniach, jak dla mnie mało stabilny, można jednak w nim przechować pieluchy, kremy, najpotrzebniejsze akcesoria, wadą jest to, że trzeba sie sporo schylać oraz, że półki nie są zamykane i się kurzy,

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-18 09:53

może być

miałam kupić, ale w końcu zrezygnowała, jak pomyślałam o ciągłym schylaniu się po coś dla malucha. a trzeba to robić bardzo często, a to po pieluchę, a to po jakiś krem.... I wizualnie mnie nie zachwycił. Co prawda łatwy w utrzymaniu czystości, ale szkoda, że nie jest wykonany z czegoś mniej pstrokatego. Nie mój gust. Plus za odpływ, nie trzeba się martwić o wylanie wody z wanienki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2014-11-07 11:10

Średni pordukt

Zestaw miałam okazję testować u znajomej u której to rozwiązanie się sprawdza, bo ma malutkie mieszkanko i dzięki zestawowi może mieć wszystkie w jednym miejscu. Dla mnie nie było to wygodne ponieważ po wszystkie akcesoria trzeba się schylać i dostęp do nich jest utrudniony.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?