Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Sprawdź, jak będzie wyglądało twoje dziecko! Ta aplikacja to hit dla ciężarnych

| aktualizacja: 07.08.2017 | 0

Niebieskie, zielone, a może piwne? Zastanawiasz się, jaki kolor oczu będzie miało twoje dziecko? Jaką będzie miało grupę krwi? Ta aplikacja to coś dla ciebie!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Rodzice z noworodkiem
fot. Fotolia
Cecha Bobasa to aplikacja, którą pokochają ciężarne! W końcu każda mama zastanawia się, jak będzie wyglądać jej dziecko...

Jak będzie wyglądać twoje dziecko?

Wkrótce zostaniesz mamą i zastanawiasz się, do kogo będzie podobne twoje dziecko? Jaki będzie miało kolor oczu, jaką grupę krwi? Dzięki bezpłatnej aplikacji Cecha Bobasa możesz się tego dowiedzieć! Jeśli chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać twoje dziecko, podaj swój kolor oczu, kolor oczu twojego partnera i dziadków, a aplikacja policzy, jakie jest prawdopodobieństwo, że maluch będzie do was podobny. Dodatkową funkcją, która może się spodobać alergikom, jest możliwość sprawdzenia, czy dziecko będzie miało nietolerancję laktozy.

Zobacz, jak działa aplikacja:
 
 
Korzystanie z aplikacji takich jak Cecha Bobasa to przede wszystkim forma zabawy i rozrywki. To, jaką grupę krwi i jaki kolor oczu będzie miał maluch, okaże się dopiero po porodzie! Jeśli jednak chcesz się pobawić i już teraz jesteś ciekawa, do kogo będzie podobne twoje dziecko, skorzystaj z aplikacji. Pamiętaj – z przymrużeniem oka! ;)

Zobacz także: Na kogo wyrośnie twoje dziecko?

Źródło: lekseek.com
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?