Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Od 9 do 18 kg


Ocena:
1 ocena

Cena: 449 zł
Opis produktu

Chicco, Fotelik Key 1 X-PLUS

Fotelik jest rzeznaczony do przewożenia dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Maksimum bezpieczeństwa zapewnia system regulacji wysokości zagłówka i pasów w zależności od wzrostu dziecka (do 6 pozycji) oraz specjalna wkładka poliestrowa redukująca uderzenia i wstrząsy. Przy konstrukcji fotela zastosowano tkaninę oddychającą Hi-Tech oraz system obiegu powietrza (Ergos System), zapobiegające poceniu się główki i pleców dziecka. Wewnętrzna część ramy fotelika wyposażona jest w pochłaniacz energii, który redukuje nacisk na brzuch, kark i głowę dziecka. Oparcie fotela można ustawić w jednej z pięciu dogodnych pozycji. Fotelik posiada czteropunktowe pasy bezpieczeństwa. Wygodę zapewniają dodatkowe ochraniacze pasów zabezpieczających i sprzączek. Tapicerkę można zdjąć i uprać. Fotelik dostał trzy gwiazdki w testach bezpieczeństwa ADAC (zderzenie boczne).

Wymiary fotelika: wys. 66 cm; szer. 43 cm; dł. 50 cm; waga: 8,5 kg
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, Fotelik Key 1 X-PLUS

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-21 08:48

polecam

Fotelik godny polecenia ze względu na cechy dodatkowo cena bardzo przystępna w porównaniu do innych fotelików tego typu.
Jest stabilny do umocowana dzięki mocnemu korpusowi. Gwarantuje komfort, bezpieczeństwo oraz przyjemność podczas jazdy. Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa co sprawia, że jest wygodny dla dziecka. Wykonany z dobrego materiału łatwego do czyszczenia.
Zagłówek i tył fotelika został zrobiony w taki sposób aby był przewiew i główka oraz plecy dziecka nie pociły się.
Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami co sprawia ,że nie uciskają dziecka. Możliwość regulacji dzięki temu można go regulować zarówno do spania dziecka jak i pozycji pół leżącej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?