Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Od 9 do 36 kg


Ocena:
3 oceny

Cena: 400 zł
Opis produktu

Chicco, Fotelik Neptun

Neptun to fotelik samochodowy Chicco przeznaczony, zgodnie ze standardami normy EC R44/04, do przewożenia w samochodzie dzieci z Grupy 1/2/3, od 9 do 36 kg (od 1 do około 12 roku życia). Kiedy fotelik jest używany przez Grupę 1 (od 9 do 18 kg), dziecko musi być przypięte za pomocą pasów bezpieczeństwa fotelika, które następnie się zdejmuje i zastępuje je standardowymi samochodowymi pasami bezpieczeństwa. Dla dzieci z Grupy 3 (od 22 do 36 kg) można wybrać sposób przewożenia dziecka – z oparciem lub bez. Ergonomiczny przycisk pozwala w prosty sposób jednocześnie regulować  wysokość zarówno pasów bezpieczeństwa, jak i zagłówka. Zapewnia to dziecku wygodą i bezpieczną podróż. Wyposażony w specjalne zabezpieczenia boczne dla ochrony głowy i ramion dziecka zapewnia bezpieczeństwo w przypadku zderzenia. Wzmocnione obicie w okolicy lędźwiowej i siedzisko gwarantują dziecku duży komfort i sprawiają, że podróż samochodem jest przyjemnością. Szeroki zakres wagowy sprawia, że  fotelik może być używany przez długi okres, nawet do 10-12 roku życia. Dziecko podróżujące w tym foteliku chronią własne pasy bezpieczeństwa lub samochodowy pas bezpieczeństwa oraz zagłówek z dodatkowym obiciem zapewniającym redukcje wstrząsów. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i oparcie umożliwiają dziecku przybranie najwygodniejszej pozycji.

Wymiary fotelika: wys. 75,5 cm; szer. 46 cm; dł. 52 cm; waga 4 kg.
Foteliki pochodzą z kolekcji 2012, występują w 9 wersjach kolorystycznych.
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, Fotelik Neptun

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-29 11:41

Wygodny dla malucha`

Bardzo wygodny dla malucha. Nawet daleka podróż w nim to przyjemność. Do tego regulacja pasów i wysokości zagłówka jednym przyciskiem jest wielkim ułatwieniem. Fotelik gwarantuje bezpieczeństwo. Można bardzo długo go używać. A ponadto jest bardzo prosty w utrzymaniu czystości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 13:23

Super

Fotelik marki Chicco ma świetny system ochronny. Dziecko w czasie wypadku samochodowego i różnych wstrząsów wywołanych nagłym hamowaniem jest bezpieczne. Dodatkowo można fotelik regulować do odpowiedniej pozycji. Fotelik rośnie razem z dzieckiem. Jest łatwy i szybki w montażu. Materiał nie brudzi się i jest łatwy w czyszczeniu. Bardzo fajny i wygodny fotelik.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-21 08:39

bardzo fajny

Fotelik Neptun jest stabilnie umocowany dzięki mocnemu korpusowi. Komfort, bezpieczeństwo i przyjemność podczas jazdy. Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa, wygodny i komfortowy dla dziecka.
Wykonany został z dobrego materiału łatwego do czyszczenia.Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami co sprawia ,że nie uciskają dziecka. Możliwość regulacji dzięki temu można go regulować zarówno do spania dziecka jak i pozycji pół leżącej.
Bardzo fajny fotelik

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?