Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Od 15 do 36 kg


Ocena:
4 oceny

Cena: 89 zł
Opis produktu

Chicco, Fotelik Quasar Plus

Fotelik przeznaczony do przewożenia dzieci o wadze 15–36 kg. Niezwykle przydatna podstawka przeznaczona do przewożenia w samochodzie starszych dzieci. Znacznik umieszczony na pasie pozwala upewnić się, że samochodowy pas bezpieczeństwa został zamocowany na wysokości ramienia dziecka. Nieprawidłowe zapięcie pasów np. za wysoko (przy szyi dziecka) lub za nisko (poniżej przedramienia) może być niebezpieczne w razie wypadku i dlatego należy tego unikać. Miękkie, zaokrąglone kształty zapewniają maksymalny komfort dziecka. Tapicerkę można zdjąć i uprać.

Wymiary siedziska: wys. 20,5 cm; szer. 46 cm; dł. 40 cm; waga: 1,1 kg
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, Fotelik Quasar Plus

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-28 21:14

Bardzo wygodny fotelik

Zdecydowanie wygodny fotelik dla starszych! Ma zaokrąglone brzegi, jest wygodny i łatwy bardzo w zamontowaniu. Dziecko czuje się w nim komfortowo. Ma specjalny znacznik, ułatwiający poprawne sprawdzenie zapięcia pasów. Tapicerka łatwa do czyszczenia,

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 12:44

Fajny dla starszych dzieci

Fotelik dostosowany do potrzeb starszych dzieci. Dziecko w nim jest bezpieczniejsza. Pasy lepiej trzymają i dziecko w czasie wypadku samochodowego jest bardziej bezpieczne i chronione. Dodatkowo jest łatwy w montowaniu i demontażu. Dobrze się go czyści.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-22 09:03

świetny fotelik

przeznaczony dla dzieci starszych, wygodny, bardzo lekki, w świetnej kolorystyce. Dziecko z łatwością usiądzie w nim, i zapiąć pasy. dodatkowo tapicerkę mozna zdejmować i swobodnie prać, bardzo fajny i praktyczny i bezpieczny dzięki zaokrąglonym wykończeniom, które są dla dziecka wygodne i nie utrudniają mu jazdy lecz dają komfort. Warto zaopatrzyć się w fotelik.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-24 20:46

polecam

fotelik-podstawka dla starszych dzieci powyżej 15 kg, można prać tapicerkę, wygodny, zaokrąglone boki, dlatego nie bolą zwisające nóżki, w nim można idealnie sprawdzić, czy pasy są na odpowiedniej wysokości, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo, tani

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?