Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Kubeczki, sztućce, naczynia


Ocena:
5 ocen

Cena: 30 zł
Opis produktu

Chicco, Kubek niekapek Soft

Pierwszy kubek z ustnikiem wykonanym z miękkiego i elastycznego silikonu ułatwia dziecku płynne przejście od karmienia butelką do używania kubka do picia. Jest praktyczny także dla mam, dzięki skali pomiarowej (200 ml pojemności) i pokrywce higienicznej. Miękki i elastyczny silikonowy ustnik z systemem „niekapek” naturalnie pomaga przejść do picia z kubka i jest delikatny dla dziąseł dziecka. Posiada praktyczne, odpinane uchwyty z miękkimi i antypoślizgowymi nakładkami. Specjalnie zaprojektowany kształt kubka ułatwia dziecku korzystanie z niego. Oprócz ustnika na kubek może być nakładany smoczek z linii Step Up.
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, Kubek niekapek Soft

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska

2015-06-20 06:57

Jeden z dwóch niekapków jakie nabyłam

Może moje dziecko jest tak wyjątkowe i skrzywdzę ten kubek ale... Ponieważ karmię butelką na etapie rozszerzania diety chciałam zredukować jej obecność w życiu mojego dziecka. Zakupiłam m.in. ten kubek. Niestety moje dziecko zachłystuje się wodą z niego podawaną. Nie ma żadnej blokady wypływu wody. Pięknie wykonany. Poręczniejszy niż inne kubki. Ale skończyło się na piciu ze zwykłego kubka i odkąd moje dziecko skończyło pół roku pije jak mama z kubka kapka :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-25 19:07

dobry

typowy kubek niekapek do nauki samodzielnego picia czy tez przejścia z butelki, posiada miękki ustnik, wygodny w trzymaniu przez dziecko, gorzej z jego myciem i składaniem, cenowo wypada dość drogo, ciekawa intensywna kolorystyka, plastik wytrzymały

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-16 15:40

kubek

Bardzo ładnie wykonane , z porządnych materiałów . Dzięki ładnej kolorystyce na pewno spodobają się każdemu dziecku , które będzie chciało z największą przyjemnością uczyć się korzystania z nich . Pomagają usamodzielniać dziecko i zachęcają do używania dzięki pięknej kolorystyce .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-07 22:21

ok

siostra, miłośniczka włoskiego Chicco ma ten kubeczek. Coreczka dość długo go uzytkowała i wcale się nie zniszczył, moglby byc prostszy w myciu,a le poza tym jest bardzo fajnym kubeczkiem, ustnik dość miękki;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina woźniak
Karolina woźniak

2015-01-27 08:32

Dobry

Do nauki picia z kubka niekapka nadaje sie idealnie. Mały,bardzo lekki a przy tym wytrzymały. Niestety przy dłuższym użytkowaniu staje się męczące rozkładanie i składanie jego częsci. Mycie tez jest uciążliwe. Ale miekki ustnik jest bardzo delikatny dla dziąsełek i ułatwie ssania.żywa kolorystyka jest na plus.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?