Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Laktatory


Autor: mama_nisi1
Ocena:
2 oceny

Cena: 89 zł
Opis produktu

Chicco, Laktator manualny Natural Feeling

Laktator manualny Natural Feeling marki Chicco jest bardzo pomocny kobietom karmiącym piersią. Innowacyjny system Chicco zapewnia łatwiejsze odciąganie pokarmu oraz jego naturalny i ciągły przepływ. Praktyczny, ergonomiczny uchwyt z miękkim pokryciem gwarantuje łatwość użytkowania, pewny chwyt i minimalizuje wysiłek podczas odciągania pokarmu. Część, która bezpośrednio dotyka skóry piersi, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu i posiada specjalną fakturę, przez co kontakt ten jest delikatny.
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, Laktator manualny Natural Feeling

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 12:51

Taki sobie

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego dla siebie laktatora i ten też miałam okazję sprawdzić. Ma zarówno swoje wady i zalety. Dużą zaletą jest bardzo mięciutkie i zrobione z odpowiednich materiałów zasysacz w którym zakładamy na piersi. Wadą jest natomiast ciągłe naciskanie i puszczanie co naprawdę utrudnia odciąganie mleka Dlatego moim zdaniem lepsze są elektryczne

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Janiak
Agnieszka Janiak

2016-08-16 00:26

Świetny!

Od początku chciałam karmić piersią, więc twierdziłam, że laktator mi nie jest potrzebny. Jednak życie szybko zweryfikowało mój punkt widzenia i po zaciągnięciu opinii od koleżanek położej i pediatry kupiłam ten laktator z Chicco :)
I dla mnie to był strzał w dziesiątkę, przy nawale pokarmy gdy syn już nie chciał pić to ze spokojem sobie odciągnęłam nadmiar, a potem przydawał się gdy chciałam się urwac z domu do sklepu na dłużej niż 20 minut czy spotkać się z koleżankami ;)
Jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze, delikatny i nie pachnie plastikiem jak niektóre.
Także polecam wszystkim świeżo upieczonym mamom bo jest świetny :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?