Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Aspiratory do nosa


Ocena:
4 oceny

Cena: 30 zł
Opis produktu

Chicco, PhysioClean, Aspirator do nosa

Łatwy w użyciu aspirator pozwalający oczyścić nos małego dziecka w czasie kataru. Zestaw zawiera: trzy anatomiczne tuby do nosa, sześć jednorazowych filtrów antybakteryjnych i szczypce do usuwania filtra. Po każdym użyciu aspiratora należy wyjąć z niego zużyty filtr przy pomocy dołączonych szczypców, dokładnie umyć aspirator w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu i osuszyć. Przed kolejnym użyciem założyć nowy filtr antybakteryjny. Można dokupić uzupełnienie do zestawu.
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, PhysioClean, Aspirator do nosa

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-25 12:21

wizualnie dobry

Aspirator w praktyce niestety nie sprawdza się i nie wzbudza zachwytu i mam gdyż jest jednym słowem niedopracowany. Końcówka owszem dobrze wyprofilowana lecz całosc mało scalona. Myślę, że jest wiele o wiele lepszych i wartych uwagi mam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-12 08:13

Trudny w użyciu

Produkt jest taki sobie. Końcówki są za luźne co chwile wypadają. Ogólnie konstrukcja za słaba. Wystarczy ruszyć nią i wszystko się sypie. Ciężko nim coś odciągnąć. Odciaganie jest długie i kłopotliwe. A dziecko się boi i krzyczy. Aspirator nie dla nas. A lubimy tą firmę ma dużo świetnych produktów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-01 15:02

Średni aspirator do poprawki!

Niestety aspirator przyniósł rozczarowanie. Końcówki są zbyt luźne, słaba konstrukcja i słabe mocowania. Jednym słowem strach tego używać. A przecież przy dziecku chcemy oczyścić nosek jak najszybciej. Oczywiście dziecko nie chciało współpracować przy jego użyciu. I efektów nie było widać. Lepiej było użyć gruszki.Produkt nie jest wart swojej ceny. Jak dla mnie trudny w użyciu i niekomfortowy. Nie polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-18 12:53

sredni

uwielbiam marke chicco, ale wtym przypadku niestety zawiodłam się, końcówki są zbyt luźne, spadają z aspiratora. te, które były w zestawie nakładało się ścisło. Luźne końcówki utrudniają oczyszczanie noska dziecku, które wiadomo,że nie lubi oczyszczania, moj synek wyjatkowo nie lubi...

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?