Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Chicco


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Ocena:
4 oceny

Cena: 160 zł
Opis produktu

Chicco, Przyrząd gimnastyczny 2 w 1 Duo Gym

Wielofunkcyjna zabawka, która dzięki możliwości różnego zastosowania zaciekawi dziecko na różnym etapie rozwoju. Dziecko może bawić się zestawem gimnastycznym leżąc w dwóch pozycjach: na plecach lub na brzuchu. W pozycji na plecach uwaga dziecka przyciągana jest przez światełka, dźwięki i kolory. Niemowlak w tej pozycji ćwiczy koordynację nóg i rąk. Leżąc na brzuchu, dziecko może bawić się elektronicznym panelami i ćwiczyć mięśnie pleców i szyi. Dodatkowo górny panel centrum można zamontować na ramie łóżeczka.
Oceny użytkowników produktu 

Chicco, Przyrząd gimnastyczny 2 w 1 Duo Gym

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-30 22:11

rozwija

Może nim się bawić niemowlę, jak również większe dziecko. Rozwija koordynację ruchowo - wzrokową i stymuluje słuch. Dzięki tej zabawce maluszek uczy się bawić samodzielnie a rodzic ma czas dla siebie. Zastosowania dla różnych pozycji sprawiają, że zabawka ma duży przedział wiekowy. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Alicja Zeidler
Alicja Zeidler

2015-03-24 20:01

dobry ale drogi

z bardzo dobrej jakości materiałów, trwały, kolorowy, dźwiękowy, może służyć w kilku pozycjach, rozwija słuch, wzrok i koordynację ruchową, zabawka służy na dość długo, jest jednak dość droga, ponieważ istnieją tańsze przyrządy gimnastyczne,

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-18 20:43

stojak

Bardzo fajna i bardzo kolorowa zabawka , z pewnością zainteresuje każde dziecko . Nie tylko to najmniejsze , ale również troszeczkę starsze . Zabawka nie tylko ładna , ale i bezpieczna dla dziecka , dzięki zastosowaniu stosunkowo dość dużych elementów . Jesteśmy bardzo zadowoleni .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-13 11:01

fajny

Siostra ma ten przyrząd, jej córeczki bardzo go lubiała. Jest bardzo kolorowy i wytrzymały. Ma łatwo odczepiane nóżki, można go naprawdę szybko złożyć i rozłożyć- w kilka sekund. Wesołe, kolorowe grzechotki są odczepiane, można się nimi bawić samodzielnie. Dla niemowlaka jednak nie bardzo, bo malutkie dziecko nie może dosięgnąć do zabawek, dla starszego jak najbardziej polecam;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?