Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

ChouChou


kategoria:

Inne


Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: od 70 zł
Opis produktu

Chou Chou, bransoletki motywacyjne

ChouChou to zdeterminowany motywator, który ma uświadamiać Cię o tym jak ważna jesteś Ty i Twoje potrzeby. Swoją obecnością na Twoim nadgarstku non stop będzie przypominać Ci, abyś wykonywała konkretne czynności, które zbliżą Cię do upragnionego celu. Gdy tylko nadejdzie Cię chwila niemocy wystarczy, że na nie spojrzysz i… do dzieła! Świetnie sprawdza się w we wszystkich wyzwaniach. Od donoszenia zagrożonej ciąży po pozbycie się zbędnych kilogramów i zdobycie wymarzonej pracy. Tak jak ChouChousię dematerializuje, tak Ty masz zbliżać się do swojego celu. Marzenia same się nie spełnią, a kto inny może podbić ich świat jak nie Ty?

ChouChou A KYSH to zdeterminowany odstraszacz złych myśli. Pomoże Ci w utrzymaniu pozytywnego myślenia. Gdy tylko w Twojej głowie pojawią się negatywne okropieństwa, a Ty stajesz się profesjonalnym scenarzystą filmów grozy, tworzącym najgorsze z możliwych scenariuszy, należy strzelić sobie z ChouChou A KYSH w rękę. Delikatny ból, który dotrze do mózgu spowoduje, że natychmiast się na nim skoncentrujemy, a paskudne myśli odejdą A Kysh! Gwarantuję, że nie powrócą. Bo z myślami jest jak ze snami – od raz przerwanych nie da się wrócić. No chyba, że jest się masochistką i niczym maszynka na siłę będzie się produkowało złe myśli. Wtedy to już należy sobie strzelić z gumki raz jeszcze, tak za karę!

Jak ChouChou motywuje?
W kieszonce na marzenie wpisany jest cel jego właścicielki. Dlatego ChouChou noszone na nadgarstku samą swoją obecnością zadaje pytanie: "Co dziś konkretnego zrobiłaś, by zbliżyć się do Twojego wymarzonego celu?“.  Marzenia spełnia się działaniem – samo nie dzieje się nic. ChouChou jest również wskaźnikiem tego jak działamy. Tak jak ono stopniowo się dematerializuje, tak osoba je nosząca ma zbliżać się do celu. Istnieje również ChouChou A Kysh, dla wszystkich tych, które lubią pogrążać się w negatywnym myślenie typu “I tak mi się nie uda”. Kiedy takowe się pojawią wystarczy, że naciągniesz ChouChou A Kysh i po prostu strzelisz sobie z niego w rękę jak z gumki recepturki (stara metoda psychologiczna). Delikatny ból idący do mózgu spowoduje przerwanie negatywnego myślenia. A że nigdy nie wraca się do tych samych myśli to... nie pogrążysz się w “nie dam rady” tylko natychmiast wrócisz do “DAM RADĘ” :)

Gdzie można kupić: chouchoulikeme.pl

Oceny użytkowników produktu 

Chou Chou, bransoletki motywacyjne

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak

2017-09-07 13:33

Niestandardowa :)

Dostałam od siostry kiedy na świat przyszedł mój maluszek. Powiedziała że daje mi ją bo teraz cały świat będzie kręcił się wokoło tego brzdąca ale w tym całym szaleństwie nie mogę zapomnieć o sobie :D Bardzo ładnie wykonana, wygodna. Myślę że fajny prezent dla młodej mamy :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-18 21:40

Zaskoczona

Powiem szczerze, że zaskoczył mnie cel przeznaczenia tej bransoletki. U mnie by się na pewno nie sprawdziła, może jakiejś mamie posłuży. Oglądałam ją w sklepie, ładnie wykonana.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?