Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

ChouChou dla mam i dzieci: tasiemka, która pomaga spełniać marzenia!

| aktualizacja: 07.12.2016 | 0

Na tych designerskich tasiemkach dla dzieci rodzice mogą zapisać pierwsze marzenia malucha – a następnie pomóc mu je zrealizować! Dzięki tasiemce z marzeniem łatwiej o motywację i spełnianie celu.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Dlaczego ChouChou nazywa się ChouChou?

We Francji, zanim urodzi się dziecko, przyszła mama trzyma przy swojej skórze DuDu, nic innego jak szmatkę, która powoli nabiera jej zapachu. Po urodzinach malucha Dudu trafia do jego łóżeczka. Gdy mama nie może być w pobliżu swojego skarbu, to właśnie jej zapach wydobywający się z DuDu uspakaja maluszka. To dzięki Dudu dziecko czuje swoją mamę nie tylko, gdy jest ona koło niego. Niejednokrotnie spotykałam dorosłych Francuzów, którzy pokazywali mi swoje szmatki, mówiąc "Zobacz, to jest moje DuDu“. Gdy tworzyłam ChouChou, pomyślałam, że jest ono czymś, co kobiety na całym świecie powinny pokazywać, mówiąc: "Zobacz, to jest moje ChouChou, z którym osiągnęłam wymarzony cel, czyli...”

Co oznacza ChouChou?

Nic innego jak "moje kochanie“. Tak Francuzi nazywają swoje ukochane kobiety. Dlatego pomyślałam, że to jest idealna nazwa dla kobiecego motywatora, którego zadaniem jest wsparcie swojej właścicielki w sięganiu po gwiazdy.  To ChouChou dba i wspiera w osiągnięciu tego, czego pragnie osoba je nosząca. A to dlatego że ChouChou myśli o swojej właścicielce, nawet w momentach, gdy ona nie myśli o sobie i ma milion ważniejszych spraw, aniżeli ona sama. Bo wiadomo, kobiety siebie stawiają na ostatnim szczeblu drabiny ważności. Zawsze jest coś ważniejszego, aniżeli ona sama.

Jak ChouChou wspiera?

Noszone na nadgarstku, swoją obecnością zadaje pytanie: "Co dziś konkretnego zrobiłaś, by zbliżyć się do Twojego wymarzonego celu?“. Bo marzenia się spełnia działaniem... To wielki błąd myśleć, że marzenia się spełniają – samo nie dzieje się nic. A tak jak ChouChou się dematerializuje, tak osoba je nosząca ma zbliżać się do celu. 

Czy w ChouChou jest magia?

Sama spróbuj. 

Dlaczego powstało ChouChou dla maluchów?

ChouChou dla maluchów ma czekać na pierwsze, wypowiedziane głośno marzenie małego człowieka. Dorośli otaczający malucha powinni je wpisać w ChouChou i obmyślić plan, jak wesprą swoje dziecko w jego realizacji. Dzięki ChouChou bliscy mogą pomagać dziecku samodzielnie realizować jego cele. Uczyć je systematyczności i działania, by w przyszłości wiedziało, że samo nie dzieje się nic, a ono ma taką siłę, że zdobędzie to, o czym marzy. A gdy marzenie zostanie osiągnięte, ChouChou powinno trafić do skrzyneczki ze skarbami po to, że gdy nasz maluch będzie już bardzo dorosły i powie kiedyś na głos, że nie da rady, to oglądając ChouChou, usłyszy głos osoby, która wspierała go podczas realizacji tego pierwszego marzenia... „A wtedy miałeś tyle i tyle lat i dałaś/dałeś radę! A teraz nie dasz? Do dzieła moje kochanie (po francusku mon ChouChou)”.

Więcej o ChouChou znajdziesz na stronie internetowej: Chouchoulikeme.pl.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?