Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Chrzest Św. - zaproszenia na Chrzest do druku

| aktualizacja: 21.09.2016 | 0

Wybierzcie wzór, który najbardziej wam się podoba i wydrukujcie zaproszenia na chrzest waszego dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Zanim w obliczu Boga, księdza i zebranych gości włączycie dziecko do wspólnoty chrześcijańskiej podczas Chrztu Św. w kościele, musicie wybrać rodziców chrzestnych, załatwić trochę formalności, zaplanować przyjęcie z okazji chrztu i wysłać zaproszenia na chrzciny. Mamy dla was kilka wzorów zaproszeń na chrzciny chłopca i dziewczynki.

Jak wybrać zaproszenia na chrzest?

Usiądźcie wygodnie przed komputerem, przejrzyjcie galerię i wybierzcie zaproszenie na chrzciny, które podoba wam się najbardziej. Zdecydujcie się na wersję z zaproszeniem na przyjęcie po ceremonii kościelnej lub bez przyjęcia. Możecie wydrukować zaproszenie na chrzciny chłopca lub dziewczynki albo takie, które pasuje do obu płci. Wybór należy do was!

Co napisać na zaproszeniu na chrzciny?

Na wydruku uzupełnij treść waszymi danymi: imionami i nazwiskami rodziców, imieniem dziecka. Napiszcie w którym kościele odbędzie się chrzest i o której godzinie, a jeśli organizujecie przyjęcie po chrzcinach dodajcie informację o tym, gdzie się ono odbędzie.

Kilka rad dotyczących przygotowania zaproszeń na chrzest

Wydrukuj kilka sztuk zaproszeń na chrzciny więcej niż liczba zaproszonych gości. Zawsze może zdarzyć się pomyłka podczas wypełniania zaproszeń! Dobrym pomysłem jest też zachowanie jednego zaproszenia jako pamiątki dla dziecka, do której z przyjemnością wróci po latach.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?