Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Urodziła troje dzieci w 11 miesięcy. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało

| aktualizacja: 12.09.2017 | 0

"Bo jestem dumna z tego, co moje ciało dla mnie zrobiło" – napisała Eliza. To odważne zdjęcie powinna zobaczyć każda młoda mama!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Jak wygląda ciało po 2 ciążach w 2 lata
fot. Instagram/twingenuity.co
O tym, co spotkało 27-letnią Elizę Curby z Australii, pisały media na całym świecie. Australijka urodziła troje dzieci w 11 miesięcy – i nie były to trojaczki! Kilka dni temu Eliza opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążach i zaapelowała do młodych mam, by pokochały swoje ciała.

Ciało kobiety po ciąży

5 września Eliza opublikowała na Instagramie odważne zdjęcia brzucha po dwóch ciążach. Do zdjęcia dołączyła poruszający wpis, który powinna przeczytać każda młoda mama.

"Tak po prostu. Bo nie wstydzę się blizn, które nosi moje ciało. Bo jestem dumna z tego, co moje ciało dla mnie zrobiło. Bo wiele kobiet chce to ukryć. Bo znane kobiety publikują zdjęcia patrzcie na mnie trzy tygodnie po porodzie i utrwalają nierealistyczny obraz ciała matki. Bo czuję się piękna w swojej własnej skórze – a mam jej dużo! Bo piękno przybiera różne formy. Bo mogę. Bo ty też powinnaś być dumna. To ja... bo kocham moje ciało" – napisała Eliza.
 

Troje dzieci w 11 miesięcy!?

Dlaczego historia Elizy jest tak wyjątkowa? Pierwsza ciąża Australijki była zaplanowana. Jednak już 6 tygodni po narodzinach córeczki dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży, w dodatku bliźniaczej! Zaskoczenie było ogromne. Dziś córeczka Elizy, Charlie, ma 19 miesięcy, a bliźniaki Jack i Wolf – 8 miesięcy.

Zgadzacie się z Elizą? Patrzycie na swoje pociążowe ciała równie łaskawie?

Zobacz także: Urodziła troje dzieci w mniej niż rok. I nie są to trojaczki!

Źródło: Instagram
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?