Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

4 sposoby na strój kąpielowy dla przyszłej mamy

| aktualizacja: 07.08.2015 | 0

Tego lata rosnący brzuszek ubieramy we wzorzyste kostiumy w intensywnych kolorach – od słodkich kropeczek po drapieżne tropiki.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Trinny i Susannah, słynne brytyjskie stylistki, w swoich telewizyjnych programach namawiały kobiety, by co lato kupowały strój kąpielowy. Wydaje się to rozrzutne, ale argument miały mocny – zdjęcia z wakacji. Jeśli nie wymienimy kostiumu na nowy, na wszystkich zdjęciach będziemy wyglądać tak samo, rok w rok. Smutne. Czy warto zmieniać co roku stroje, czy nie, zawsze warto nadać kostiumowi jakiś styl My proponujemy cztery zestawy: żar tropików, francuska riwiera, tysiąc i jedna noc oraz słodka trzpiotka. Wszystkie dla przyszłych mam.

Ważne dla ciężarnej

  • Stosuj kremy z filtrem, najlepiej mineralnym (z faktorem 15-30), który nie przenika do skóry. Smaruj nim twarz, szyję, ramiona, nogi… Także wtedy, gdy słońce jest za chmurami. Pod wpływem słońca u przyszłych mam mogą pojawić się przebarwienia na skórze – to przez hormony ciążowe.
  • Nie leż na słońcu. To bardzo niezdrowe dla ciebie i dziecka w brzuszku – wysoka temperatura może czasami powodować skurcze macicy.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?