Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Close


kategoria:

Pieluchy wielorazowe (w tym tertrowe, flanelowe, otulacze)


Autor: Kamilla
Ocena:
1 ocena

Cena: 99 zł
Opis produktu

Close, Pieluszka wielorazowa Pop in-NOWA GENERACJA AIO V2 Hipopotam

Pieluszki Close to pieluszki na cały okres pieluszkowania. Producent przeznaczył je dla dzieci od narodzin aż do przesiadania się na nocnik. Jest to możliwe dzięki napom, pomagającym odpowiednio regulować wysokość pieluszki i wytrzymałym bocznym rzepom do regulacji szerokości.
W pieluszkach z bambusa, dziecko ma styczność z aksamitnie miękkim materiałem, który jest naturalny i polecany szczególnie dla wrażliwej skóry dziecka. Wkłady absorbujące dopina się do otulacza na zatrzaski, więc zewnętrznej części pieluszki możemy użyć ponownie. Sam otulacz schnie szybko, więc po wypraniu można z niego w niedługim odstępie czasu skorzystać ponownie. Podwójny klin wokół nóżek sprawi, że pieluszka jeszcze lepiej dopasuje się do kształtów dziecka i ochroni przed wyciekami. Wierzchnia część stworzona jest z nowego materiału - poliestru powlekanego PU, jeszcze lepiej chroniącego przed wyciekaniem. PU, czyli poliuretan, to polimer o zwiększonej funkcji izolacyjnej. Pieluszka Close to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają wygody, ekonomiczności, oraz łatwości użycia. Dzięki jeszcze wytrzymalszej obudowie, można je prać bardzo często i bardzo szybko ponownie zakładać na pupę dziecka.

Pieluszka przeznaczona jest dla dzieci o wadze od około 4,5 do 14 kg.
Kolor: pomarańcz i błekit. Wzór: hipopotam.
Doskonałe uzupełnienie zestawu 5 pieluszek.
Oceny użytkowników produktu 

Close, Pieluszka wielorazowa Pop in-NOWA GENERACJA AIO V2 Hipopotam

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-25 21:35

Bardzo nowoczesna

Pieluchy wielorazowe są coraz bardziej popularne. Moja znajoma zaczęła używać właśnie takich. Pieluszka bardzo dobrze wygląda nadal po wielu praniach. Tkanina jest delikatna i przyjazna dla skóry malucha. W sumie łatwa w użyciu. Wkład dobrze się w okej trzyma. A sama pieluszka nie krępuje ruchów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?