Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Cloud B


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
5 ocen

Cena: 92 zł
Opis produktu

Cloud B, Lampka nocna Magiczne konstelacje - Żółw morski

Lampka nocna Magiczne konstelacje - Żółw morski firmy Cloud B nadaje się idealnie do pokoju dziecka. Niebieski żółw, z którego pancerza sączy się piękne światło, "malujące" na ścianach i suficie rozgwieżdżone niebo (3 konstelacje) na pewno pomoże oswoić się z ciemnością każdemu dziecku.  
Na pancerzu żółwia znajdują się podświetlane wizerunki pięciu zwierząt morskich zagrożonych wyginięciem. Lampka generuje trzy kolory: błękit oceanu, szmaragdową zieleń i akwamaryn.
Pojawiające się na suficie konstelacje pozwolą dziecku nauczyć się rozpoznawania gwiazdozbiorów, takich jak: Wielka Niedźwiedzica, Delfin i Wieloryb.  
Lampka posiada:
  • regulator czasowy, który wyłącza lampkę po 45 minutach
  • włącznik reaktywujący funkcję świecenia
  • 3 przyciski do zmiany kolorów i zwierzątek, znajdujące się na skorupie żółwia
  • 3 baterie AAA w zestawie
Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com
Oceny użytkowników produktu 

Cloud B, Lampka nocna Magiczne konstelacje - Żółw morski

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-20 08:49

Ładna

Lampkę którą dostaliśmy na prezent Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni mogłabym polecić każdemu maluszkowi które boi się ciemności. Delikatne światełka w spokoju każdego maluszka przed zasypianiem w ciemności a dodatkowym atutem jest to że samo się wyłącza po określonym czasie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-08 18:30

polecam

Rewelacyjna lampka w kształcie żółwia, projektor wyświetlając obrazki uspokaja dziecko i pomaga mu w zasypianiu :) 3 wersje kolorystyki to kolejny atut tej lampki. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-06 14:37

piękna lampka

Lampka nocna Magiczne konstelacje - Żółw morski to świetny pomysł na piękny prezent. Lampka wykonana jest bardzo starannie i pomysłowo. Żółw daje przyjemne, niewielkie światło. Jednocześnie na ścianach i suficie możemy oglądać gwiazdy. A na pancerzu żółwia zwierzątka. Pluszowa główka i nogi żółwia są przyjemne w dotyku. Żółw jest sporych rozmiarów. Z pewnością spodoba się każdemu dziecku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 16:20

Super

Fajna lampka nocna z nią dziecko nie boi się ciemności. Wyświetla piękne motywy a do tego uczy. Dziecko poznaje zagrożone wyginięciem zwierzęta morskie i gwiazdozbiór. Zasypianie staje się łatwiejsze i prostsze. Dodatkowo lampka świeci w delikatnym i uspokajającym kolorze. Który wyciszy każdego malucha.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 15:19

polecam

Świetna lampeczka, która umila czas podczas snu i zasypiania. Projektor ukazuje dziecku elementy dzięki którym spokojnie zasypia. Sama lampka jest wygodna i komfortowa ponieważ daje dziecku spokój i poczucie bezpieczeństwa w nocy poza tym ma atrakcyjny wygląd. Dzięki 3 opcjom kolorystyki można zmieniać kolor emitowanych elementów. Wiadomo, często dzieci boją się ciemności dlatego takie lampki są bardzo potrzebne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?