Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co jeść przy PCOS starając się o dziecko - porady dietetyka (film)

| aktualizacja: 03.12.2015 | 2

Jak powinna wyglądać dieta kobiety starającej się o dziecko z zespołem policystycznych jajników? - rady dietetyka z Centrum Wspierania Płodności.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Nieleczony zespół policystycznych jajników, na który cierpi co 6. kobieta w Polsce utrudnia a często uniemożliwia zajście w ciążę.
Co jeść a czego kobiety powinny unikać przy zespole policystycznych jajników starając się o dziecko?
- Panie z tą dolegliwością są szczególną grupą pacjentek, bo w tym przypadku dietą można wiele zdziałać- mówi Julia Jaskowska, dietetyk z Centrum Wspierania Płodności FertiMedica w Warszawie.
Co jeść za czego unikać przy PCOS?

Zobacz też: Dieta przy PCOS.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

syla
syla | 2016-04-04 21:40 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ja mam pcos już 10 lat (od zdiagnozowania), niestety 5 lat starałam się o dziecko i nie udawało się, dopiero podejście do inseminacji i stymulacja lekami zadziałała i przy 3 podejściu udało się. Córka ma już 3 lata i marzy nam się drugie ale po dwóch latach starań naturalnych znów musimy podjąć się inseminacji, do której jesteśmy w trakcie. Nie wiedziałam wcześniej, że dieta może mieć taki wpływ na płodność, moje bmi wynosi 30 i nie jestem z tego dumna a przy wykryciu pcos miałam 24 . Trzeba babki wziąć się w garść i zawalczyć o marzenia o przyszłość o miłość, którą pod sercem chcemy nosić. Do dzieła

Odpowiedz

Ulha
Ulha | 2015-08-30 18:31 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ja skorzystałam z diety płodności na ovufriend, gdzie zaznaczyłam że cierpie PCOS! oczywiście dalej prowadziłam wykres, żeby wiedziec kiedy mam dni płodne. Zadziałało po 4 miesiącach

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?