Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dieta kobiety i mężczyzny, którzy planują zajść w ciążę? - Radzi dietetyk (film)

| aktualizacja: 26.11.2015 | 0

Ile kawy dziennie może spożywać kobieta, która stara się o dziecko? Dlaczego tak ważna jest zawartość przeciwutleniaczy w diecie przyszłego taty i jakie produkty spożywane przez mężczyznę poprawią jakość nasienia?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Osoby starające się o dziecko powinny przyjrzeć się swojej diecie. Czy odżywianie ma rzeczywiście duże znaczenie przy zajściu w ciążę?
- Amerykańscy badacze stworzyli specjalny jadłospis i dokładnie argumentowali dlaczego spożywanie określonej grupy produktów a unikanie niewskazanych ma znaczny wpływ na płodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn - mówi Julia Jaskowska, dietetyk z FertiMedica Centrum Wspierania Płodności.
Porady dietetyka zamieszczone w filmie są wskazówkami dla przyszłych rodziców na tematy, które na co dzień nurtują pary starające się zajść w ciążę. Dotyczą one m.in.: Ile kawy dziennie może spożywać kobieta, która stara się o dziecko i co powinna jeść, by przygotować swój organizm na ciążę? Dlaczego tak ważne jest spożywanie przez przyszłe mamy nasion roślin strączkowych, pełnoziarnistych produktów zbożowych, a dlaczego niektóre z nas powinny unikać białej mąki i produktów typu "light" starając się o dziecko? W filmie znajdziesz również odpowiedź na pytanie: dlaczego tak ważna jest zawartość przeciwutleniaczy w diecie przyszłego taty i jakie produkty spożywane przez mężczyznę poprawią jakość nasienia?

Czytaj też: Starasz się o dziecko? Zadbaj o dietę. To pomoże ci zajść w ciążę.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?