Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co robisz, gdy podchodzi do ciebie głodne dziecko?

| aktualizacja: 12.05.2015 | 0

Odwracasz się, odchodzisz, czy proponujesz, że kupisz dziecku coś do jedzenia? Zobacz reakcje ludzi, gdy podchodzą do nich głodne dzieci.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Ta akcja ma przypomnieć wszystkim o szerokim problemie głodujących dzieci, które zwłaszcza w wakacje nie mają dostępu do jedzenia i muszą szukać go na ulicach.

Amerykański oddział Banku Żywności z Florydy przeprowadził ciekawy eksperyment, w którym dzieci podchodziły do jedzących na mieście ludzi i prosiły o resztki jedzenia. To część kampanii promocyjnej organizacji zajmującej się przekazywaniem żywności osobom potrzebującym.

Jak zareagowało społeczeństwo na eksperyment?

Czy skończyła pani to jedzenie? - zapytała dziewczynka, która podeszła do kobiety spożywającej posiłek. - Słucham? - z niedowierzaniem zapytała kobieta, która w pierwszej chwili nie wiedziała, o co chodzi małej głodnej dziewczynce.
Na filmie widzimy różne reakcje ludzi: jedni oddawali swoje jedzenie, inni zabrali dziecko do sklepu i kupili to, na co miało ochotę. Każdy pomógł na swój sposób.
Polecamy: Co dzieci jedzą w przedszkolu

Problem głodujących dzieci jest coraz poważniejszy, dlatego dzieci, które wyszły na ulicę Palm Beach, miały zwrócić uwagę społeczeństwa, że nie każde dziecko ma co włożyć do buzi, a niektórym dzieciom wystarczą po prostu resztki cudzego jedzenia.

Wystarczy zapytać: "Czy jesteś głodna?" albo po prostu zabrać dziecko do sklepu i kupić mu to, na co ma ochotę. To naprawdę nie kosztuje tak dużo.

Zobacz także: Gorsze życie głodnych dzieci
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?