Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co się dzieje z dzieckiem w czasie porodu? Zobacz ciekawy film

| aktualizacja: 22.10.2015 | 11

Większość z nas jest ciekawa, co się dzieje z dzieckiem w czasie porodu. Dzięki filmowej symulacji, możemy to sprawdzić.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(14)
Warto wiedzieć: Żel położniczy zapewni bezbolesny poród?

W ciągu dwudziestu pięciu sekund możesz zobaczyć, jaką pracę musi wykonać dziecko, by wydostać się z brzucha mamy. Możesz również zobaczyć, co się dzieje z ciałem kobiety podczas porodu (zobacz, jak się wygina kość ogonowa). Nas ten film zachwycił, a was?
 
 

 

Posted by Mujer Pariendo on 12 kwietnia 2015


Polecamy: Poród w sieci: nowy trend youtuberek przeraża socjologów
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (11)
avatar

o
o | 2015-08-01 22:34 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ja miałam cc i nigdy nie chciałabym rodzić naturalnie !!!!!

Odpowiedz

Slomkini
Slomkini | 2015-06-20 01:07 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

przeraziło mnie tona tyle, że miałam 2 cc. I nie załuję. Wszystko poszło szybko, dzidziuś zdrowy, różowy, puckowaty i właśnie śpi w pokoju obok. 8 h po cc wstałam, poszłam pod prysznic i już zajmowałam się dziećmi całkowicie sama. 48h później spałam już we włsnym łóżku :)

Odpowiedz

39-latka
39-latka | 2015-05-31 08:32 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Miesiąc temu urodziłam trzeciego synka:), modliłam się jedynie o to by dzidzia przyszła w terminie -bez pomocy środków farmakologicznych. Udało się, przyszedł na świat w dniu, który wyznaczył lekarz podczas badania usg.Mój pierwszy poród był bardzo trudny i długi. Byłam wyczerpana, skurcze ciężko znosiłam, a gdzie tu mówić o samym momencie przyjścia maluszka na świat - nie miałam sił przeć. Lekarz wówczas w ogóle nie słuchał mnie, że jestem wyczerpana-niestety do dziś nie słuchają co mamy do powiedzenia podczas porodu ( a to my mamy intuicję). Myślę, że bardzo ważne jest nastawienie rodzącej, przy drugim i trzecim rozwiązaniu starałam się myśleć pozytywnie, non stop powtarzałam sobie że będzie dobrze, że urodzę zdrowego dzidziusia ( taka afirmacja) i udało się. Oba porody trwały razem z bólami trzy godziny, skurcze bolą (niestety:)) ale trzeba to przeżyć, moment przyjścia maluszka już nie, tak samo jak nie boli moment parcia. Bardzo ważne, by w trakcie przychodzenia malca na świat słuchać położnej - jest najważniejsze!!! życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamom !

Odpowiedz

Mama
Mama | 2015-05-30 19:22 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nie narzekajcie, mamusie, nie tylko Wy wykonujecie ciężką pracę podczas porodu! Zastanawiałyście się kiedyś, co czuje noworodek, który przechodzi przez drogi rodne, opuszcza ciepłe i ciemne schronienie? Kości czaszki boleśnie nachodzą na siebie, pierwszy oddech rozrywa klatkę piersiową, maluch jest w jeszcze większym szoku i strachu niż Wy. Pamiętajcie o tym. Oraz o fakcie, że przez ten ból dajecie nowe życie. Ja sama mam poród za sobą i mimo bólu uważam to za jedno z piękniejszych doświadczeń mojego życia.

Odpowiedz

:)
:) | 2015-05-22 20:49 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Mój poród trwał szybko wiadomo że to nie wygląda ładnie Ale to sie zapomina

Odpowiedz

trzydziestolatka
trzydziestolatka | 2015-05-21 23:44 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Poród to ...nie mam do tego odpowiednio negatywnego słowa. Jestem w 22 tyg przez całą ciąże płaczę. Bóg to źle wymyślił (jeśli ktoś w niego wierzy). Wolałabym urodzić się mężczyzną.

Odpowiedz

dyta
dyta | 2015-05-21 17:44 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ech, już nie długo i mnie to czeka i mimo, że już mam 1 poród za sobą i niby wiem co i jak ale mimo to się trochę boję :(

Odpowiedz

mimo
mimo | 2015-05-19 19:37 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Najgorsze są bóle parte jak dziecko przechodzi przez kanał rodny ałłaaaaa jak to bolało.

Odpowiedz

korin
korin | 2015-05-15 16:13 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ohhh parcie i wyjście dziecka to taka ulga i siła , najpiękniejsze uczucie całego porodu - zwłaszcza jak się rodzi w strasznych bólach przez 8 godzin

Odpowiedz

emka
emka | 2015-05-15 10:19 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja przechodziłam przez to 5 razy i 5 razy wspominam to, mimo bólu, jako jedno z piękniejszych przeżyć w moim życiu :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?