Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Antykosmetyki współczesnej kobiety

| aktualizacja: 12.11.2014 | 5

Półki w sklepach uginają się od kremów i maseczek na zmarszczki. Większość kobiet używa ich, ale też niemal każda codziennie robi coś, co szkodzi urodzie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Można inwestować w drogie kremy lub zabiegi odmładzające, ale trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że postęp cywilizacyjny (niestety) pogarsza nasz wygląd. I choć w nocy czule otulamy swoją skórę pielęgnacyjnymi kremami, w dzień serwujemy jej tyle urodowych wyzwań, że ona po prostu nie ma prawa dobrze wyglądać! Przeczytaj, co najbardziej szkodzi twojej urodzie. 

Nieustanne napięcie

Stres to jeden w głównych wrogów młodości. Nie sposób go unikać, dlatego lepiej poszukać na niego własnego sposobu. Jeśli stres jest bardzo silny lub długotrwały, pod jego wpływem procesy starzenia się nabierają tempa i szkodzą urodzie. Jeżeli uda się wyeliminować przyczynę stresu, praca organizmu z powrotem się normalizuje i biologicznie „ubywa nam lat". Pamiętaj, by codziennie odreagowywać stres. Niektórym pomaga joga, intensywny fitness lub masaż, inni potrzebują się po prostu wygadać. Nie jest ważne co to będzie, rzecz w tym, by poczuć odprężenie. Wówczas, nawet mięśnie twarzy rozluźnią się i sprawią, że nabierze ona łagodniejszego wyglądu.
Zobacz: Ćwiczenia relaksacyjne na stres

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (5)
avatar

juhu
juhu | 2014-11-18 07:56 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

selfie

Odpowiedz

volk
volk | 2014-11-15 15:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

rita

Odpowiedz

salman
salman | 2014-11-15 12:50 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

ok

Odpowiedz

Uletta
Uletta | 2014-11-15 11:11 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja po stresującym dniu wyglądam, jakbym tydzień nie spała - jedyne, co wtedy działa, jak najlepszy kosmetyk (na antykosmetyk) to długi sen

Odpowiedz

majana
majana | 2014-11-13 21:14 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Sama widzę po sobie, że jak mam sporo stresu w pracy to zaczynam źle wyglądać. Staram się teraz mniej stresować ale jakoś średnio mi to idzie, próbowałam relaksacji, słuchania spokojnej muzyki, zaczęlam brać forstres i mam nadzieję, że będzie lepiej.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?