Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czy ten ojciec zwariował? Co on wyprawia z niemowlęciem?! [ZDJĘCIA]

| aktualizacja: 03.07.2017 | 0

Ojcowie zajmujący się małymi dziećmi miewają różne szalone pomysły, ale ten tata bije wszystkich na głowę. To, co robi jest zaskakujące i trochę... nie bójmy się tego słowa... dziwne!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Jeśli ojciec twojego dziecka, twierdzi, że nie może zajmować się maluchem, bo to jest nudne i on nie wie co można robić z niemowlęciem, pokaż mu koniecznie te zdjęcia! Okazuje się, że tata może spędzać czas z małym dzieckiem nie tylko kreatywnie i ciekawie, ale do tego z dużą dawką śmiechu i radości. A przy okazji zaliczyć ogrom „lajków” w mediach społecznościowych i zostać sławnym na cały świat. Da się? Oczywiście, że tak, trzeba tylko chcieć i ruszyć swoje "4 litery" z kanapy.

Co wyprawia ten tata ze swoją córeczką? Inscenizuje zabawne scenki komentujące życie z takim maluchem lub wkraczające na abstrakcyjny poziom humoru. I pokazuje jak dobrze mieć córkę całemu światu. Nam najbardziej spodobało się zdjęcie córeczki za kierownicą, której tata-policjant wypisuje mandat. Uchwycona mina dziecka - bezcenne!

Cała rodzina uczestniczy w wygłupach ojca

Tata Sholom od zawsze lubił robić szalone zdjęcia tego typu i kiedy urodziła mu się córeczka Zoe po prostu została włączona do całej zabawy. Trochę wariacji na punkcie dziecka jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Inscenizacje i śmieszne scenki fotografuje żona Carli. Jak mówi sam Sholom od zawsze lubił się wygłupiać na zdjęciach, ale odkąd pojawiła się Zoe jego fotki stały się o wiele ciekawsze i ładniejsze. Do tej pory był tylko pucołowatym gościem, który lubi się wydurniać przed kamerą. Teraz to rzeczywiście nabrało zupełnie innego wymiaru.

Zobacz też: Odtwarzanie zdjęć z dzieciństwa - nowa moda?

Czy to nie jest ośmieszanie dziecka?

Na pytanie o to, czy nie boi się, że kiedyś córka wytknie mu, że ośmieszał ją bez jej zgody i to na cały świat, odpowiada, że będzie robił zdjęcia tak długo, jak ona mu na to pozwoli, a śmianie się z nastolatki to... zdecydowanie część jego rodzicielskiego planu. Kochamy tego tatę za jego oryginalne pomysły, pokazywanie, że warto być ojcem, poczucie humoru i zapewnienie dziecku niepowtarzalnych zdjęć w rodzinnym albumie!

Zobacz też: Jak być dobrym tatą dla córki?

A wy co o tym myślicie? Czy to znaczy być dobrym tatą? Raczej w Polsce to nie do pomyślenia, co? Zabawne sesje z niemowlęciem, przebieranie się w ośmieszające kostiumy nie za bardzo pasują do polskich poważnych ojców? Czy może jednak się mylimy? Poczynania Sholoma możecie śledzić na jego Instagramie @sbsolly 

Zobacz też: Jak wychowywać córkę, żeby akceptowała swoje ciało?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?