Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

10 hitów na wiosenny spacer z dwulatkiem

| aktualizacja: 11.03.2015 | 1

Nie jest to już niemowlę, więc nie musisz myśleć o torbie do wózka, pieluchach itp. Jest jednak kilka produktów niezastąpionych na spacerach z kilkulatkiem. Zobacz je!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Jak wygląda wiosenny spacer z dwulatkiem?

- Mamo, chce mi się pić!
- Mamo, brudne rączki!
- Mamo, zmęczone nóżki!
Znasz te pytania? Jeśli chcesz uniknąć szybkich powrotów z wiosennych spacerów i podarować dziecku niezakłóconą niczym zabawę, pamiętaj o zabraniu ze sobą kilku produktów dla dziecka.

Sprawdź, jak ubierać dziecko wiosną.

Co zabrać na wiosenny spacer z dzieckiem?

Wiosenny spacer z dzieckiem może być wspaniałą zabawą niezakłóconą dziecięcymi wypadkami, jeśli będziemy pamiętać o zabraniu ze sobą kilku podstawowych rzeczy.
Chusteczki nawilżające będą niezwykle pomocne, jeśli twoje dziecko się przewróci. Przydadzą się też po zakończonej zabawie w piaskownicy.  Za to gumowe wiaderko będzie idealnym rozwiązaniem podczas wiosennej wyprawy na plac zabaw - jest lekkie i zajmuje mało miejsca. W naszej galerii znajdziesz więcej praktycznych produktów, które warto włożyć do wózka.

Zobacz też: Mąż Fergie z synem na spacerze. Mały Axl Jack to wykapana mama

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Aga
Aga | 2015-03-19 13:30 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Dodatkowo polecam walizkę na kółkach. Nam wystarczy małe opakowanie chusteczek higienicznych, małe opakowanie chusteczek nawilżanych (nie wysychają bez pudełka a pudełko zajmuje niepotrzebne miejsce) i zwykła woda w butelce "z dzióbkiem" taka kupna ze sklepu. Butelkę wyrzucam nie muszę myć, no i najlepiej na spacerze sprawdza się woda. A co do zabawek to ma je w domu, na spacer zabieramy tylko siebie i swoje dobre humory :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?