Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

CSW z Blikiem: Warsztaty kreatywne - Z JEDNEJ GLINY ULEPIONE

aktualizacja: 21.06.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
csw toruń
fot. Materiały prasowe
Dział Edukacji Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu zaprasza na kolejną odsłonę twórczego cyklu warsztatów CSW z Blikiem. Tym razem z bliska przyjrzymy się temu, co można zrobić z kawałkiem plastycznego błota, jakim jest glina oraz samemu przekonamy się, czym może się stać, jeżeli wypalimy ją w piecu ceramicznym.
Podczas pracy doświadczymy bliskiego kontaktu z materiałem twórczym: wspólnie będziemy glinę gnieść, odciskać, wałkować, przecinać, lepić, głaskać, polerować, rozmazywać, a także przemieniać jej formę na wiele innych sposobów, które przyjdą nam do głowy, a które ciężko jest nam nazwać.


CSW Z BLIKIEM
WARSZTATY KREATYWNE

SPOTKANIE 4: Z JEDNEJ GLINY ULEPIONE
sobota 23 czerwca, godz 12.00 -14.00,
Parter CSW (przestrzeń edukacyjna), Wstęp 7 zł (koszty materiałowe)Warsztaty kreatywne CSW z Blikiem to cykliczna propozycja skierowana dla starszych, jak i młodszych amatorów twórczych działań, zarówno dla osób indywidualnych, jak i całych rodzin (minimalny wiek dziecka to 6 lat). Dział Edukacji rozpoczyna w ten sposób stałą współpracę ze sklepem Blik – firmą zajmującą się zaopatrzeniem artystów plastyków i konserwatorów dzieł sztuki. Zajęcia odbywać się będą regularnie, raz w miesiącu, w soboty. Za każdym razem będziemy tworzyć przy użyciu innych metod i materiałów plastycznych.

Tym razem na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat wraz z opiekunami. Dzieci zostaną zaopatrzone w ochronne fartuszki, niemniej prosimy o przyjście w stroju roboczym.

Na zajęcia obowiązuje bilet wstępu: 7zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy pod adresem e-mail: eduakcje@csw.torun.pl lub nr tel. 56 610 97 16
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?