Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Cybex


kategoria:

Od 0 do 18 kg


Ocena:
0 ocen

Cena: 1900 zł
Opis produktu

Cybex, Fotelik samochodowy Sirona

Fotelik samochodowy Cybex Sirona przeznaczony jest dla dzieci o wadze 0–18kg. Zdobywca prestiżowej nagrody Red Dot Award 2012 dla najlepszej innowacji na targach Kind & Jugend 2012 w Kolonii. Jest to pierwszy fotelik firmy Cybex montowany tyłem do kierunku jazdy dla dziecka aż do 18 kg. Powyżej 9 kg wagi dziecka możemy go również montować przodem do kierunku jazdy. Fotelik mocowany do samochodu za pomocą bazy isofix, na której możemy obracać go o 360 stopni, dzięki czemu wkładanie dziecka do fotelika będzie dużo prostsze i wygodniejsze. Dziecko w foteliku Cybex Sirona jest przypinane pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa (w przypadku montażu fotelika tyłem do kierunku jazdy) oraz za pomocą regulowanej osłony tułowia (podobnie jak w fotelikach Juno Fix oraz rodzinie fotelików Pallas) działającej jako poduszka powietrzna (w przypadku montażu przodem do kierunku jazdy).

Cechy:
  • L.S.P. (Linear Side-Impact Protection System) – najnowszy patent wykorzystujący teleskopowe uchwyty wysuwane z obu stron fotelika (w zależności od miejsca montażu siedziska), aby lepiej zabezpieczyć dziecko przed skutkami uderzenia bocznego.
  • Seat-to-Chassis – jest to technologia ułożenia fotelika względem samochodu. Sprawia, że siły uderzenia rozkładają się dużo skuteczniej niż reszta fotelików, zmniejszając tym samym przeciążenia działające na dziecko.
  • dziesięciostopniowa regulacja zagłówka pozawalająca na najlepsze dopasowanie zarówno osłony głowy, jak i poziomu pasów, co znacząco poprawia wyniki w testach bezpieczeństwa.
  • siedmiostopniowa regulacja pozycji leżącej dla fotelika jadącego tyłem do kierunku jazdy i pięciostopniowa regulacja dla dziecka jadącego przodem, aby dziecko mogło wygodnie i bezpiecznie podróżować nawet podczas snu – wszystko za pomocą jednego wygodnego uchwytu.
  • możliwość obrotu fotelika o 360 stopni.
  • pięciopunktowa uprząż pasów bezpieczeństwa, z miękkimi, miłymi w dotyku i odpornymi na zabrudzenia materiału ochraniaczami, pokrytymi od strony ramion materiałem zapobiegającym spadaniu szelek uprzęży z ramienia dziecka.
Gdzie można kupić: sklep internetowy 3kiwi.pl
Oceny użytkowników produktu 

Cybex, Fotelik samochodowy Sirona

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?